30 yaş ve üstü dil okulu programlarını diğer kurs programlarından ayıran en temel özellik, programın isminden de anlaşılacağı üzere bu kurslara sadece 30 yaş ve üzeri öğrencilerin kabul edilmesidir. 30 yaş üstü programlarda eğitim almak isteyen kişiler genellikle yaşça kendilerinden daha küçük öğrencilerle aynı sınıfı paylaşmak istemedikleri için böyle bir programı tercih etmektedir, dolayısıyla orada kuracağı arkadaşlıklarda kendi yaşıtlarıyla olacak ve daha çok sosyal İngilizcenin içerisine girebilecektir.

30 Yaş Üstü Dil Okulu Ülkeler

Bu programı sizlere; Malta, İngiltere ve Amerika’da sunan okullarımız bulunmaktadır. Amerika’daki okulumuz New York Manhattan’da, son derece merkezi bir lokasyondadır. New York özellikle sosyal aktiviteler açısından harika bir lokasyondur.

Malta’daki okulumuzu seçen katılımcılarımız genellikle aynı zamanda harika da bir tatil yapmaktadır. Bir Akdeniz ülkesinde eğitim almanın yanı sıra Malta’nın Türkiye’ye olan yakınlığı ise ikinci tercih sebebidir. İngiltere’deki okulumuzun bulunduğu şehir ise Londra’dır. Londra hakkında zaten çok şey söylemeye gerek yok, mutlaka görülmesi gereken bir şehirdir.

Ayrıca 30 yaş üstü programlar için Kanada’da olabilir, özellikle Kanada’yı deneyimlemek isteyen katılımcılar bu programı tercih etmektedir. Özellikle Toronto şehri yine öğrencilerin sosyal anlamda yapacak çok şey buldukları bir merkezdir.


Malta 30 Yaş Üstü Dil Okulu için tıklayın


İngiltere 30 Yaş Üstü Dil Okulu için tıklayın


Amerika 30 Yaş Üstü Dil Okulu için tıklayın


30 Yaş Ve Üstü Dil Okulu Fiyatları

Program ücretleri okuldan okula değişkenlik göstermektedir. Bu programlarda net bir rakam söylemek çok zordur ama sürelere göre ortalama maliyetler şu şekildedir; Malta’da 4 Haftalık eğitim 650 Euro, 8 Haftalık eğitim ise 1200 Euro’dur. İngiltere’de 4 Hafta 900 Sterlin, 8 Hafta 1800 Sterlin, Amerika’da ise 4 Haftalık eğitim 1200 USD, 8 Haftalık eğitim ise 2500 USD’dir.