Almanca 101

Almanca 101

Almanca 101 programımız Almanya’da eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel hazırlanmış bir programdır. Programın amacı; Almanya’da üniversite eğitimi almayı amaçlayan öğrencilerimizin gerekli Goethe, ÖSD ve TELC Almanca sınavlarından A2 sertifikasını almalarına yönelik içerik ve program oluşturmaktır.

3-4 kişilik Özel Gruplar

Almanca 101 sınıflarında öğrencinin maksimum verim alması amaçlanmaktadır, bu nedenle grup derslerine katılan kişi sayısı 4 kişiden fazla olmamaktadır. Haftada 3 günü geçemeyen program takvimi öğrencinin öğrendiklerini optimal seviyede algılayabilmesi ve pratik yapabilmesi için hazırlanmıştır.

Yoğunlaştırılmış Kısa Süreli Program

Almanca 101 programının en büyük avantajlarından biride sınıf mecudunun az olmasından dolayı öğrencinin kısa sürede ilerlemesi ve münkün olan en kısa sürede istenen A2 seviyesine ulaşması amaçlanmaktadır. Ortalama Almanca sınıflarında 10-16 kişilk sınıflarda A2 seviyesine ulaşılması ortalama 6 ay sürerken Almanca 101 sınıflarının ortalama süresi 12-13 hafta sürmektedir. Amacımız; öğrencilerimizin Almanca eğitimlerine Almanya’da devam ederek mevcut zamanlarını daha verimli kullanmalarıdır.

Deneyim Sahibi Profesyonel Eğitmenler

Öğrencilerimizin Almanca 101 programından optimal verimi almalarını sağlayacak en önemli faktör eğitmendir. Programın amacı öğrencilerimizi A2 sertfikalarını almalarına yönelik gerekli sertifika sınavlarına hazırlamaktır. Sertifikalarını alabilmeleri için; okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında yeterli seviyede olabilmeleri ve gerektiği gibi hazırlanmaları gerekmektedir. Eğitim üzerine uzun zaman harcamış, gerekli bilgi ve deneyim donanıma sahip eğitmenlerimiz 3-4 kişilik sınıflarda kişi odaklı eğitim vererek öğrencinin münkün olan optimal eğitimi almasını sağlamaktadır.

Hemen arayın
Biz sizi arayalım