alpha-college-irlanda-dil-okulu

Alpha College İrlanda Dil Okulu, İrlanda’nın başkenti Dublin’de şehrinde hizmet vermektedir. Dublin şehri, 1.2 milyon nüfuslu, öğrenci ve turistler için oldukça popüler olan bir şehirdir. BBC’nin 2003 yılında, Avrupa genelinde 112 kent ve kırsal kesimden, 11.200 kişiye uyguladığı bir ankette, Dublin Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti ve İrlanda Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir.

Alpha College of English Dil Okulu, 1989  yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Okul ISO 9001-2000 (International Standards Organization) kalite belgesine sahip ve EAQUALS (European Association of Quality Language Services)’ e üye bir okuldur. Okulun kafeteryası, bilgisayar odası, çalışma odası ve kütüphanesi mevcut olup bütün öğrenciler bu imkânlardan yararlanabilmektedir.

Alpha College of English Dil Okulunda öğrencileri sosyal faaliyetlerden, konaklama ve iş imkanlarından haberdar etmek için notice  board bulunmaktadır. Alpha College of English’ te Tıp, Hukuk, Satış ve Pazarlama, Turizm ve Otelcilik, Bankacılık, Finans, Hava Trafik Kontrol meslek ve sektörlerine yönelik iş İngilizcesi programları sunulmaktadır. Okulda İngilizce Öğretmenlerine yönelik programlar da mevcuttur.

Alpha College Dublin'de İngilizce Kurslar

Alpha College Dil Okulunda Genel İngilizce Programına haftada 20, 25 ya da 30 saatlik dersleri seçerek başlanabilmektedir. Sınıfta öğrenci sayısı ortalama 9 olup, en fazla öğrenci sayısı 13’tür. İngilizce eğitimi tecrübeli eğitmenlerin desteğiyle son teknoloji sistemleriyle verilmektedir. Alpha College of English Dublin Dil Okulu, şehir merkezinde konumlanmıştır. Şehir merkezinde restorantlar, kafeler, alışveriş merkezleri, tiyatrolar bulunmaktadır.


Alpha College Dublin Dil Okulu Ücretleri için tıklayın..


İrlanda Dil Okulları detaylı bilgi