am-language-malta-dil-okulu

AM Malta Dil Okulu; Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için oldukça ekonomik bir seçenektir.  Özellikle yaz aylarında İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelen Malta’da öğrenci memnuniyeti yüksek dil okullarından olan Am Language dil okulunu GYG Global olarakta önermekteyiz.

AM Malta Dil Okulu

AM Language School , Sliema yerleşim alanında bulunmaktadır. Okulun sınıfları; klimalı, ferah ve oldukça aydınlıktır. Kurslar ustaca koordine edilmiş ve profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitmenler, özümsenmiş yeni öğretim tekniklerinden yararlanmaktadır. Tam donanımlı öğretim kadrosu sizi aktif olarak katılımcılığa teşvik ederek İngilizce dilinin gün içerisinde pratik olarak uygulanmasını sağlamaktadır.

Malta’da ekonomik kurs ve konaklama

Okulumuz öğrencilerine kaliteli ve aynı zamanda ekonomik kurs seçenekleri sunmaktadır. Her yaş seviyesi ve ilgi alanı için özel olarak tasarlanmış kursları Malta’daki diğer dil okullarına oranla daha ekonomik seçenekler sunmaktadır. genel İngilizce, yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Gençler için İngilizce, İngilizce sınav hazırlık ve benzeri kurslar ile geniş seçenekler sunamkatdır.

AM Malta Konaklama Seçenekleri

Okulumuz, öğrencileri için yaptığı anlaşmalar ile çok ekonomik konaklama seçenekleri sunmaktadır. Paylaşımlı apartman dairesi, aile yanı konaklama, otelde konaklama gibi sizin tercihinize bağlı seçenekler sunan okulda en ekonomik konaklamaların kontenjanları önce dolduğundan elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Am Language Paket Programlar (Eğitim + Konaklama)

  • 8 Hafta – 2040 EURO
  • 12 Hafta – 2880 EURO
  • 24 Hafta – 5040 EURO

AM Malta Dil Okulu Fiyatları için tıklayın..