Amerika dil okulları

Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları, İngilizce dil eğitimini yurtdışında ana dili İngilizce olan bir ülkede almak isteyenlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Türkiye'de harcadığınız paranın yanında harcadığınız zamanı da düşündüğünüzde ana dili İngilizce olan bir ülkede hem eğitim almanın hem de ders sonrasında pratik yapmanın çok daha yararlı ve mantıklı olduğunu fark edeceksiniz. Hem yabancı dilinizi geliştirip hem de Amerika'nın güzelliklerinde yararlanmak istemez misiniz?

Amerika'da İngilizce Dil Eğitimi

Amerika’da dil okulları her ihtiyaca yönelik seçenekler sunuyor!

Amerika’ da İngilizce dil okuluna gitmek için her hangi bir şart aranmamaktadır. Amerika’da uygulanan dil eğitimi modeli pratiğe dayalıdır. Amerika’da dil eğitimi süreleri birkaç haftadan iki yıla kadar uzayabilir. Dil okullarında değerlendirme yöntemleri sürekli ödev kontrolünden kurs sonu sınavına kadar değişkenlik gösterebilir. Amerika’da çok sayıda üniversite ve kolej kendi bünyelerinde dil eğitimi programları düzenlemektedir.

Amerika İndirimli ve Kampanyalı Dil Okulları

Amerika'daki dil okullarının dönemsel olarak sunduğu indirimlerden veya hediye hafta kampanyalarından faylanmak istemez misiniz? Amerika'daki indirimli ve kampanyalı okullar için tıklayınız..


Amerika Dil Okulları

Amerika'nın en kalabalık şehri olan New York, New York eyaletinde bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri'nin en hareketli şehirlerinden biri olan NewYork'ta her zaman yapacak birşeyler bulabilirsiniz.

New York Dil Okulları İçin Tıklayın

 

 


Eski ve büyük bir liman kenti olan Boston; önemli bir ticaret, endüstri ve kültür merkezidir. Aynı zamanda bir kitapçılık, müzik, sanat ve bilimsel araştırma merkezidir.

Boston Dil Okulları İçin Tıklayın

 

 


Los Angeles kenti, New York'tan sonra Amerika'nın ikinci büyük kentidir. 1.202 km2'lik bir alanı kaplayan Los Angeles, dünyanın en büyük yüzölçümlü kentlerinden birisidir.

Los Angeles Dil Okulları İçin Tıklayın

 

 


San Francisco, California eyaletinin dördüncü; Amerika'nın ise 12. büyük şehridir. Eyalet içinde en fazla; ülke çapında ise on ikinci nüfus yoğunluğuna sahip şehirdir.

San Francisco Dil Okulları İçin Tıklayın

 

 


Kıtanın güney batısında bulunan Güney California eyaletine bağlı bir şehirdir. San Diego, California eyaletinin 2. ve Amerika'nın 7. büyük şehridir. Şehir Amerıca`s Finest City olarak bilinmektedir.

San Diego Dil Okulları İçin Tıklayın

 

 


Amerika'nın nüfus bakımından en büyük üçüncü şehridir. Illinois eyâletinde Michigan Gölü'nün güneybatı kıyısında yer almaktadır. 1833 yılında kurulan şehir, 1885 yılında ilk gökdelenin bu şehirde yapılması ile de tarihe geçmiştir.

Chicago Dil Okulları İçin Tıklayın

 

 


Washington Dil Okulları için tıklayın


Danışmanlık Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR!

Tüm Sorularınız İçin;

Ofis Numaralarımız 0212 243 243 9 – 0544 243 243 9

Bilgi İstek Formu İçin Tıklayınız!