Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları, İngilizce dil eğitimini yurtdışında ana dili İngilizce olan bir ülkede almak isteyenlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir. Türkiye’de harcadığınız paranın yanında harcadığınız zamanı da düşündüğünüzde ana dili İngilizce olan bir ülkede hem eğitim almanın hem de ders sonrasında pratik yapmanın çok daha yararlı ve mantıklı olduğunu fark edeceksiniz. Hem yabancı dilinizi geliştirip hem de Amerika’nın güzelliklerinde yararlanmak istemez misiniz?

Neden Amerika’da İngilizce

Amerika’ da İngilizce dil okuluna gitmek için her hangi bir şart aranmamaktadır. Amerika’da uygulanan dil eğitimi modeli pratiğe dayalıdır. Amerika’da dil eğitimi süreleri birkaç haftadan iki yıla kadar uzayabilir. Dil okullarında değerlendirme yöntemleri sürekli ödev kontrolünden kurs sonu sınavına kadar değişkenlik gösterebilir. Amerika’da çok sayıda üniversite ve kolej kendi bünyelerinde dil eğitimi programları düzenlemektedir.

İndirimli ve Kampanyalı Dil Okulları

Amerika’daki dil okullarının dönemsel olarak sunduğu indirimlerden veya hediye hafta kampanyalarından faylanmak istemez misiniz? Amerika’daki indirimli ve kampanyalı okullar için tıklayınız..


Şehirlere göre dil okulları

New York Dil Okulları

Amerika’nın en kalabalık şehri olan New York, New York eyaletinde bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin en hareketli şehirlerinden biri olan NewYork’ta her zaman yapacak birşeyler bulabilirsiniz.

New York Dil Okulları İçin Tıklayın

Boston Dil Okulları

Eski ve büyük bir liman kenti olan Boston; önemli bir ticaret, endüstri ve kültür merkezidir. Aynı zamanda bir kitapçılık, müzik, sanat ve bilimsel araştırma merkezidir.

Boston Dil Okulları İçin Tıklayın

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles kenti, New York’tan sonra Amerika’nın ikinci büyük kentidir. 1.202 km2’lik bir alanı kaplayan Los Angeles, dünyanın en büyük yüzölçümlü kentlerinden birisidir.

Los Angeles Dil Okulları İçin Tıklayın

San Francisco Dil Okulları

San Francisco, California eyaletinin dördüncü; Amerika’nın ise 12. büyük şehridir. Eyalet içinde en fazla; ülke çapında ise on ikinci nüfus yoğunluğuna sahip şehirdir.

San Francisco Dil Okulları İçin Tıklayın

San Diego Dil Okulları

Kıtanın güney batısında bulunan Güney California eyaletine bağlı bir şehirdir. San Diego, California eyaletinin 2. ve Amerika’nın 7. büyük şehridir. Şehir Amerıca`s Finest City olarak bilinmektedir.

San Diego Dil Okulları İçin Tıklayın

Chicago Dil Okulları

Amerika’nın nüfus bakımından en büyük üçüncü şehridir. Illinois eyâletinde Michigan Gölü’nün güneybatı kıyısında yer almaktadır. 1833 yılında kurulan şehir, 1885 yılında ilk gökdelenin bu şehirde yapılması ile de tarihe geçmiştir.

Chicago Dil Okulları İçin Tıklayın

Washington Dil Okulları

Washington DC, Beyaz Saray (white house) ve birçok devlet dairesinin bulunduğu ve eyaletlerden bağımsız özerk bir bölgedir. Hem merkezi lokasyonda olması hemde Amerika’nın en güvenli bölgelerinden olması Washington’ı tercih sebebi yapan özellikleri

Washington Dil Okulları için tıklayın

Amerika Dil Okulu Fiyatları

GYG Global Amerika’daki okullarla yaptığı Türkiye’de temsilcilik anlaşmalarıyla Türk öğrencilere ücretsiz olarak akademik ve vize başvuru danışmanlığı sağlıyor. Ayrıca Türk öğrencilere özel extra indirim anlaşmaları yaparak çok daha ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimiz dil okullarını görmek için linki tıklayın;

Amerika Dil Okulları Fiyat Listesi