Amerika Genel İngilizce Programları

Amerika’da Dil Eğitimi ile geleceğinizi şekillendirin!

Amerika, yurtdışında İngilizce eğitim almak isteyenleri büyüleyici coğrafi yapısı, dünya çapında adından sıklıkla bahsettiren eğlence merkezleri ile öğrencileri kendine çekmeyi başarmıştır. Amerika’da dil okulları ve üniversiteler dünyanın en iyi eğitim veren yabancı dil merkezleri arasında hep ilk sıradadır. Herkesin bütçesine ve hedeflerine uygun dil okulunun bulunduğu Amerika’da,  52 eyalet ve bu eyaletlerde birbirinden profesyonel dil okulları mevcuttur.

Amerika’da dil eğitimi aldıktan sonra lisans veya yüksek lisans eğitimi almak gerçekten çok kolaydır. Çoğu üniversiteye TOELF’sız girme şansı elde edebilirsiniz. Ayrıca Amerika’da eğitime devam etmek istiyorsanız üniversite kampüsünde yer alan birçok dil okulu seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birini tercih ederek henüz üniversite eğitimine başlamadan kampüs ortamını görmüş ve kampüs imkanlarından yararlanmış olursunuz.

Amerika’da dil eğitimi almak için her hangi bir şart aranmamaktadır. Sürekli pratik yaparak aktif şekilde İngilizce eğitimi alacağınız dil okulları sayesinde içinizde ki potansiyelin farkına varmanız mümkündür. Amerika Dil Okulları’nın eğitim politikası tamamıyla öğrenciyi sıkmadan, teşvik ederek ve İngilizce’yi severek öğrenmesini sağlamaktır. Öğrenci gerçek anlamda öğrenmek istemezse kimse bireye zorla bir şeyler öğretemez. Bundan yola çıkarak öğrencilerle sürekli iletişim içerisinde olup gelişimleri takip edilmektedir.

Amerika’da dil eğitimi süresi tamamen size bağlıdır. Bu süre birkaç haftadan iki yıla kadar uzayabilir. Fakat öğrendiklerinizin kalıcı olmasını istiyorsanız en az 2 aylık bir eğitim sürecinden geçmeniz tavsiye edilmektedir. Amerika dil okulları sayesinde Amerika’nın zengin teknolojik imkanlarından yararlanarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Okullarda ki sınıflar görsel ve işitsel teknolojik materyallerle donatılmıştır.

Amerika'da Genel İngilizce Kursu

Okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine detaylı eğitim sunulan haftalık 20 ya da 24 derslik eğitim programıdır. Bu kursta öğrenciler genel İngilizce seviyelerini yükseltmektedir. Dersler genellikle sabah 09:00’da başlar ve öğleden sonra 13:00’a kadar devam etmektedir. Dersler ortalama 45-50 Dakika civarındadır ve Genel İngilizce programları okuma, yazma, konuşma ve dinleme üzerine kuruludur.

Amerika'da Yoğun İngilizce Kursu

Bu kurs hızlı bir şekilde akıcı ve doğru İngilizce kullanım becerileri kazanmanızı sağlamaktadır. Genel İngilizce derslerinde temel becerilerini geliştiren öğrenciler yoğun programda, biryandan aldıkları seçmeli derlerse eksik taraflarını tamamlayabilir, kendi öğrenme hedeflerini geliştirebilirler. Dersler genellikle sabah 09:00’da başlar ve öğleden sonra 15:00’e kadar devam etmektedir. Dersler ortalama 45-50 dakika civarındadır.

Amerika'da İş İngilizcesi Kursu

Günümüz iş dünyasında İngilizce bilgisi çok önemlidir ve iyi seviyede İngilizce bilmeniz rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktadır. Sunulan iş İngilizcesi kursları genel İngilizce becerilerinizi geliştirir ardından iş yerlerinde size yarar sağlayacak temel iş İngilizcesi bilgisi edinirsiniz. Rapor yazma, sunum hazırlama, mülakat yapma, toplantılarda İngilizce kullanma gibi konularda becerilerinizi geliştirir, kendinizi zorlu iş dünyasına hazırlamış olursunuz.

Amerika'da Birebir İngilizce Kursu

Bu kurs en kısa sürede İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlamaktadır. Özel, deneyimli hocalarla birebir alacağınız bu kursta tamamen sizin eksiklerinizi gidermeye yönelik bir program izlenecektir ve %100 kişisel hedeflerinizin sağlanması amaçlanacaktır. Bu şekilde size özel olan derslerle konuya daha da hakim olma şansınız bulunmaktadır.

Amerika'da Sınav Hazırlık Kursları

İngilizce konuşulan bir ülkede lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak istediğinizde sizden İngilizce yeterlilik seviyelerinizi ölçen TOEFL, IELTS gibi sınavlara girmeniz ve bu sınavlarda belirli bir başarı sağlamanız istenmektedir. Bu hazırlık kurslarını Amerika'da kaliteli okullarda, deneyimli hocalar eşliğinde aldığınız takdirde kısa sürede hedefinize daha kolay ulaşır, gerekli sınav puanlarını alırsınız. Bu tarz sınavlar artık Türkiye'de de hazırlık atlamada ya da iş görüşmelerinde de sizlere çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Danışmanlık Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR!

 

Tüm Sorularınız İçin;

Ofis Numaralarımız 0212 243 243 9 – 0544 243 243 9

Bilgi İstek Formu İçin Tıklayınız!

Hemen Arayın
Biz Sizi Arayalım