Atlas Dublin Dil Okulu

Atlas Dublin dil okulu yaklaşık 15 yıl önce hizmet vermeye başlamış bir dil okuludur ve şehir merkezinde konumlanmıştır. Eğitmen kadrosu genç ve dinamik insanlardan oluşan dil okulumuz öğrencilerimize İngilizceyi yaşatarak öğretmeyi amaçlamaktadır. Atlas Dublin dil okulumuzun; BULATS, Marketing English in Ireland, TOICE, Trinity College London, ACELS, Bildungsurlaub, University of Cambridge ve ALTO akreditasyonları bulunmaktadır.

Atlas Dublin dil okulumuz özellikle Genel İngilizce programlarıyla dikkat çekmektedir. Eğitim süreniz boyunca sizlere sunulan rehberlik desteği sayesinde öğrencilerimiz İngilizceyi eksiklerini tamamlayarak öğrenmektedir. Motive edici bir eğitim yolu izleyen Atlas Dublin dil okulumuz her öğrencinin eğitimini önemsemekte ve her öğrenciye eksikleri hakkında destek vermektedir.

Konaklama seçenekleri

Atlas Dublin dil okulumuz öğrencilerine 2 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Pek çok öğrenci özellikle İrlanda gibi bir ülkede aile yanı konaklama seçeneğini tercih etmektedir. Dublin’de bir aile yanında kalmak her zaman öğrencilerin memnun kaldıkları bir konaklama seçeneğidir. Diğer bir seçenek ise yurt konaklamasıdır.

Kurs Seçenekleri

Atlas Dublin dil okulu öğrencilerine Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL) kursları, Öğretmenler için İngilizce, 18 yaş altı yaz okulu ve grup programları alanlarında eğitim vermektedir. Özellikle Genel İngilizce programına katılan öğrenciler eğitim programından son derece memnun kalmaktadır.

Atlas Dublin Dil Okulu Fiyatları

Okulun kurs ücretleri; seçtiğiniz programa ve süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Program süresi uzadıkça haftalık kurs ücreti daha ekonomik hale gelmektedir.

Dil okulu fiyatları için tıklayın..