BELS Malta Dil Okulu

BELS Malta dil okulu yaklaşık 25 senedir Malta’da St. Paul’s Bay’de öğrencilerine İngilizce öğretmektedir. Okulumuz Malta’lı bir aile tarafında işletilen butik bir okuldur. BELS Malta dil okulu FELTOM üyesi bir okuldur.

Okulumuz St Paul’s Bay’de Malta’nın en çok tercih edilen plajlarına sahip bir bölgede yer almaktadır. Öğrenciler okula yakın bir otobüs noktasından Malta’nın her noktasına rahatlıkla ulaşabilmektedir. Okulumuz Türk öğrenci oranın en düşük olduğu okulların başında gelmektedir.

Konaklama seçenekleri

BELS Malta dil okulu öğrencilerine 4 farklı konaklama seçeneği sunan bir dil okuludur. İlk seçenek aile yanı konaklama seçeneğidir. Bu seçenekte Malta’lı bir aile ile kalabilir ve Malta kültürünü onlardan öğrenebilirsiniz. İkinci seçenek paylaşımı apart daire seçeneğidir; bu seçenek okula 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve diğer ülkelerden gelen dil okulu öğrencileriyle paylaşacağınız bir seçenektir.

BELS Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu 3. Konaklama seçeneği paylaşımlı lüks apart daire seçeneğidir. Bu konaklamalar okula 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve her odada klima bulunmaktadır. 4. ve son seçenek ise otel konaklamasıdır. Öğrenciler bu seçenekte 3,4 ve 5 yıldızlı otellerde kalabilmektedir.

Kurs seçenekleri

BELS Malta dil okulu öğrencilerine; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Özel ders gibi alanlarda eğitim hizmeti sunmaktadır. Okulumuz sizin için ayrıca bir eğitim programı hazırlayabilmektedir.

Dil Okulu Ücretleri

Okulun kurs ücretleri seçtiğiniz programa ve uzunluğuna göre değişmektedir. Aldığınız eğitimin süresini uzadıkça haftalık kurs ücretiniz daha ekonomik hale gelmektedir.

Bels Malta dil okulu ücretleri için tıklayın