Birey Fethiye İngilizce Yaz Okulu

Birey Fethiye İngilizce yaz okulumuz 8- 17 yaş arası öğrencilerimize İngilizce dil eğitimi hizmeti sunan ve öğrencilere güzel bir yaz deneyimi yaşatan kaliteli bir okuldur. Çocuklarınızı rahatlıkla güvenerek gönderebileceğiniz bir okul olan Birey Fethiye yaz okulu, öğrencilerinin yaz dönemini dolu dolu İngilizceyle geçirmesini sağlayan bir eğitim sistemi kullanmaktadır.

Birey Fethiye yaz okulumuz Fethiye Ölüdeniz’de 10bin m2 bir alanda ve doğa içerisinde konumlanmıştır. 10000’e yakın İngiliz’in yaşadığı bölge küçük İngiltere olarak bilinmektedir. BölgeBireynin harika bir doğası vardır ve 2006 yılında dünyanın en güzel plajı seçilen Blue Lagoon plajı bu bölgede bulunmaktadır.

Cambridge Üniversitesinin İngilizce eğitimi yayınları baz alınarak hazırlanan eğitim programlarında ana dili İngilizce olan eğitmenler çalışmaktadır. Öğrencilerimiz eğitimlerini tamamladıklarında okulumuz kendilerine eğitim sertifikalarını vermektedir.

Fethiye Yaz Okulu Konaklama

Eğitim süresi boyunca öğrencilerimiz kampüs içerisinde 4-6 kişilik odalarda konaklamaktadır. 7/24 kameralarla izlenen kampüsümüzde 3 öğün yemek self servis şeklinde sunulmaktadır. Ayrıca yaz kampı dönemi boyunca öğrencilerimiz paraşüt, golf, go-kart, su sporları gibi aktiviteler yapma imkanı bulmaktadır.

Neden Türkiye’de İngilizce dil eğitimi?

İngilizce dil eğitimi denildiğinde akla ilk gelen seçeneklerden birisi de Yurtdışında İngilizce dil eğitimidir. Fakat bazı öğrenciler yaşları nedeniyle, bazı aileler ise döviz kurları nedeniyle çocuklarını yurtdışına gönderememektedir. Tabi çocuğunun İngilizce eğitimi de almasını isteyen aileler için Birey Fethiye Yaz Okulu gerçekten harika bir seçenektir.

Başvuru Ve Kayıt İşlemleri

Öncelikle bilmeniz gerek konu; yaz okulumuzun kontenjanlarının çok çabuk dolduğudur. Geç kalınan her gün sizler için daha da riskli bir hale gelmektedir. Öğrencimizin yazın bu eğitimi alabilmesi için mümkün olan en erken tarihte okulumuza kayıt yaptırmanızı öneririz.

Birey Fethiye Yaz Okulu 2019 Fiyatları

Eğitim Tarihleri; 16 Haziran 2019 – 7 Eylül 2019

Fethiye Yaz Okulu Ücretleri

1 Hafta 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta 5 Hafta 6 Hafta
2200 TL 4250 TL 6100 TL 7900 TL 9700 TL 11300 TL

Program Ücretine Neler Dahildir?

  • Haftada 20 Ders Genel İngilizce Dersi
  • 4-6 Kişilik Odalarda Kampüs İçi Konaklama
  • 3 Öğün Yemek (Kahvaltı, Öğle Yemeği Ve Akşam Yemeği)
  • Kampüs İçi Aktiviteler
  • Kampüs Dışı Ücretsiz Aktiviteler
  • 10 Öğrenci İçin 1 Türk Rehber Öğretmen
  • 24 Saat Kampüs Hemşiresi
  • Eğitim Sonu Katılım Sertifikası

Diğer Ödemeler

Öğrenci Harçlığı – Haftalık 150 TL

Transfer Hizmeti

Fethiye Otogardan Transfer Ücreti Dalaman Havaalanından Transfer Ücreti
Tek Yön 60 TL / Çift Yön 120 TL Tek Yön 175 TL / Çift Yön 350 TL

Son Kayıt Tarihi; : Program başlangıç tarihinden 30 gün öncedir.

Detaylar Bilgi İçin; 0544 243 243 9 – 0212 243 243 9