Boston Dil Okulları

Boston dil okulları, Amerika'da İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için en uygun şehirlerden olan Boston'da genç öğrenci nüfusu, dünyaca bilinen üniversiteler ve hareketli bir sosyal hayat bulunmaktadır. Amerika’nın en eski ve varlıklı şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. 17. yüzyıl başlarında Amerika’nın yerlileri tarafından kurulmuştur. Amerika’nın, Avrupa’dan ilk göçmen alan bölgelerinden birisidir. Boston bölgesine ilk yerleşenlerin çoğu İngiliz asıllı Anglikan ve Püritenlerdi ve şehre İngiltere’nin Boston şehrinin ismini vermilerdir. 19. yüzyıl başlarında şehrin nüfus yapısında köklü değişiklikler olmuştur.

Boston’da İngilizce Dil Eğitimi

Boston günümüzde bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. M.I.T., Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yer almaktadır. Oldukça genç bir nüfusa sahip olan şehirde birçok kaliteli dil eğitimi veren okullar bulunmaktadır. 

Boston Kurs Seçenekleri

Boston'daki okul çeşitlikiği beraberinde farklı kurs seçeneklerini de getirmektedir. Ynei başlayanlar için genel İngilizce, hızlı ilerlemek isteyenler için yoğun İngilizce, Üniversite veye master yapmayı düşünenler için akademik İngilizce ve İngilzice seviyesini kaıntlamak isteyenler için TOEFL veya IELTS hazırlık kurslarındna size uygun olan programa katılabilirsiniz.

Boston'daki dil okulları;


Stafford House Boston Dil Okulu


Kings Education Boston Dil Okulu


OHC English Boston Dil Okulu


Embassy English Boston Dil Okulu


FLS International Boston Dil Okulu


Kaplan Boston Fenway Dil Okulu


Kaplan Boston Harvard Square Dil Okulu