Braemar College Kanada

Braemar College Kanada , özellikle mükemmelik geleneği ile, 9. sınıf ve 12. sınıfları arasında öğrencilerine eğitim vermektedir. Okul Ontario Eğitim Bakanlığı tarafından belli periyotlarda sürekli denetlenmekte ve eğitim vermesine yetki oluşturacak akredite belgeleri yenilenmektedir. 1995 senesinden günümüze eğitim hizmeti sunan Braemar College Lisesi, özellikle sıcak ve öğrencilerini motive edici bir eğitim yapısına sahiptir. Özellikle Lise Eğitimi sonrası çok fazla kişiyi Üniversitelere giriş konusunda destekleyici bir sisteme sahiptir.

Kanada Lise Eğitim Sistemi

Dönem sistemi olarak harika bir yapıya sahip olan Braemar College Lisesi, öğrencilerine başka bir yerde bulamayacakları eşsiz bir seçenek sunmaktadır. Okul sene içerisinde 5 alım periyoduna sahiptir. Bu da; öğrencilerin her sene 5 farklı tarihte eğitime başlayabilecekleri ve mezun olabilecekleri anlamına gelmektedir. Her sömestr okulda 9 haftadır ve öğrenciler bu sömestrda iki derse yoğunlaşmaktadır.

Braemar Lisesi Eğitim Uzmanları

Okulun eğitmenleri son derece profesyonel ve işlerinde uzman eğitmenlerdir. Kanada zaten özellikle eğitim kalitesi anlamında dünyaca bilinen bir ülkedir. Okulun öğretmenleri Ontario College of Teachers sertifikasına sahiptir ve yine eğitmenler dünyanın birçok farklı lokasyonda eğitim vermiş deneyimli eğitmenlerdir. Ve tüm eğitmenlerin en temel amacı öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır.

Sınıflar Ve Rehberlik Hizmeti

Okulun sınıfları ortalama 15 öğrencinin eğitim aldığı sınıflardır ve sıkıcı sınıflar yerine öğrencileri motive edecek şekilde hazırlanmış sınıflardır. Ayrıca sınıflarda sosyal hayatta öğrencilere yol gösterecek insanlara saygı başlığı altında bir düzen oluşturulmuştur. Okulun Rehberlik Hizmeti öğrencilerle sürekli ilgilenmekte ve gelecek için bir yol gösterici olmaktadır. Ayrıca Üniversite planlayan öğrencilere özel bir planlama ile yardımcı olunmaktadır.

Okulun internet sitesi için tıklayın


Kanada Liseleri için tıklayın


Kanada Liseleri Ücretleri için tıklayın


Kanada’da Lise detaylı bilgi için tıklayın