Britannia English Academy Manchester dil okulumuz İngiltere’nin ekonomik şehirlerinden Manchester’da bulunmaktadır. Son derece modern imkanlarla öğrencilerine eğitim hizmeti sunan okulumuz özellikle güler yüzlü personeliyle daha ilk günden sizi yakalıyor. Okulumuzun sınıflarında en fazla 8 öğrenci birlikte eğitim almaktadır.

Britannia English Academy Manchester dil okulumuzda tüm öğrencilerin kullanabileceği ortak bir alan bulunmaktadır, bu alanda öğrenciler ücretsiz içeceklerden yaralanabilmektedir. Yine okulumuzda öğrencilerimizin ücretsiz yararlanabileceği bilgisayarlar ve ücretsiz wifi imkanı bulunmaktadı

Kurs Seçenekleri

Britannia English Academy Manchester dil okulumuzun eğitim seçenekleri içerisinde; Genel İngilizce (20,25 ve 30 saat) programları, sadece kız öğrenci sınıfları ve özel ders seçenekleri bulunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Britannia English Academy Manchester dil okulumuz öğrencilerimize iki farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Öğrencilerimiz aile yanı ya da yurt konaklaması seçeneklerinde birini tercih edebilmektedir.

Dil Okulu Fiyatları

Britannia English Academy dil okulu fiyatları seçtiğiniz kurs ve süresine göre değişmektedir. Program süreniz uzadıkça haftalık kurs ücreti azalmaktadır.

Britannia English Academy dil okulu fiyatları için tıklayın..