Brookswood Lisesi 8. sınıftan 12. sınıfa kadar öğrencilere eğitim vermektedir. Okulda işlenen dersler ileri seviyelerde işlenmektedir ve özellikle; film & televizyon prodüksiyonu, kariyer hazırlık programı, iş eğitimi, bilişim teknolojisi, küresel eğitim ve ikinci dil olarak da Fransızca dersleri verilmektedir. Tüm bunlara ek olarak okulda; buz hokeyi, golf, ragbi, futbol, voleybol, öğlen aktiviteleri, satranç kulübü, aktiviteler, badminton, basketbol, kayak koşusu, amigoluk, sosyal bilimler, sanat kulübü ve atletizm gibi birçok sosyalleşme imkanı bulunmaktadır.

Brookswood Lisesi, British Columbia’nın Langley bölgesinde 208. sokakta bulunmaktadır. Ortalama 1100 öğrenciye eğitim veren okul, konum olarak güneybatı Langley’de bulunmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinden öğrenci kabul eden okul, tüm öğrencileri için hep geleceği hedeflemekte ve öğrencileriyle bu sebeple çok ilgililerdir.

Brookswood Lisesi Eğitim Ücretleri

Öncelikle Brookswood Lisesine okul başvurusu için; Okul Kayıt ücreti, Yurtdışı Eğitim Sağlık Sigortası, Vasilik ücreti, Havaalanı Transferi ve Konaklama rezervasyon ücreti gibi ücretlerin ortalaması yaklaşık 1600 CAD civarlarındadır. Brookswood Lisesinde yıllık Eğitim ücreti ortalama 12000 CAD, aylık Aile Yanı Konaklama ise 800 CAD civarlarındadır.

Okulun internet sitesi


Kanada’da Lise Eğitimi detaylı bilgi


Kanada Liseleri için tıklayın