cavendish-malta-dil-okulu

Cavendish Malta Dil Okulu

Cavendish Malta Dil Okulu, Malta’nın başkenti Valetta’da bulunmaktadır. Valetta şehri, UNESCO tarafından seçilen dünya mirasları sıralamasında ilk 20’de olan bir şehirdir. Valetta şehri, 15. yüzyıl savaşçıları tarafından kurulduğundan dünya mirası açısından son derece önemli bir lokasyondur. Okula çok yakın bir lokasyonda merkezi otobüs istasyonu bulunmaktadır ve öğrenciler bu duraktan istedikleri yerlere çok rahat yolculuk edebilmektedir.

Okulumuz, 1900’lü yıllarda inşa edilmiş bir binayı eğitim için kullanmaktadır. Okulumuzun diğer okullardan farkı, diğer dil okullarının sahip olmadığı Lisans Garantisi verilen 2 okuldan birisi olmasıdır. Bu durum öğrenciler için çok büyük bir avantajdır. Ayrıca okul öğrencilerin sosyalleşebileceği ve huzurlu bir çevreye sahiptir. 

İngilizce Kurs Seçenekleri

Cavendish Malta Dil Okulu öğrencilerine geniş yelpazeli eğitim seçenekleri sunmaktadır. Bunlar; Genel İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık Kursu, Özel Ders, Sosyal Kurslar, Kişiye Özel Dersler Ve Özelleştirilmiş Kurslar ve Malta Aile Programları şeklindedir.

Sosyal Aktiviteler Ve Geziler

Okulumuz öğrencilerini İngilizcenin içinde tutabilmek adına birçok sosyal aktivite ve gezi düzenlemektedir. Özellikle geiz programları için öğrencilerin fikirlerini de çok önemsemektedirler. İklimi gereği Malta’da her mevsim mutlaka bir şeyler yapabilirsiniz. Örnek olarak; kış aylarında golf en çok yapılan sporlardandır. Yine Scuba Diving ve Rüzgar Sörfü öğrencilerin en çok sevdikleri sosyal aktiviteler arasındadır.

Konaklama Seçenekleri

Okulumuz öğrencilerine; Teraslı Çatı Katı Apart Konaklama, Aile Yanı Konaklama, Hostel ve Otel Konaklamaları sunmaktadır. Teraslı Çatı Katı Konaklaması okulun üst katında bulunmaktadır. Bu konaklamada kontenjan problemi yaşandığından erken kayıt yaptırmak en mantıklı seçenek olacaktır. Aile Yanı Konaklamalar ise okul tarafından dikkatle seçilmiş ailelerin evlerinde verilmektedir. Bu aileler mutlaka konaklamayla ilgili lisansa sahip olmalıdır. Hostel ve Otel seçenekleri ise çok tercih edilmeyen ama bütçe sıkıntısı yaşamayan öğrenciler için daha uygun konaklama seçenekleridir.

Cavendish Malta Dil Okulu Ücretleri İçin Tıklayın..