Çekyada MBA yaparak sektörünüzde var olan rakiplerinizden bir adım önce olmak isterseniz en doğru kararınızı olacağından emin olabilirsiniz?

Çekya Orta Avrupa’nın en köklü üniversitelerini barındırmaktadır. Çekya’da kurulmuş en eski üniversite 1348 yılına dayanan tarihe ev sahipliği yapmaktadır. Ülke eğitim alanında birikim ve kalitesi ile bilinmektedir.

Çekya 11 milyon nüfusu ile MBA yapılarak iş dünyasında ve kariyer alanında kendini geliştirmek isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır.

2004 yılında Avrupa birliğine girdikten sonra eğitim kalitesi bir kat daha artmıştır. Çekya’da MBA eğitimi alan bir öğrencinin uluslararası sektörlerde çalışması çok kolay olacaktır.

Çekyada MBA Alanında En iyi Üniversiteler

Çekya’da MBA alanında en iyi üniversitelerden birini tercih ederek sizlerde kariyer yaşamınıza yüksek bir adım atmış olabilirsiniz.

Çekya’da MBA işletme alanında sahip olacağınız uzmanlığınız için bu alanda en önemli üniversitelerinden olan Prag Ekonomi Üniversitesi MBA için ideal eğitim kurumlarından biridir.

1953 yılında kurulmuş olan üniversite ülkenin en büyük ekonomi üniversitesidir. Alan olarak Finans, Muhasebe, Küreselleşme Ekonomisi, Avrupa Entegrasyonu, Uluslararası Diplomatik Çalışmalar, Yönetim Bilişim Sistemleri pek çok alanda İngilizce müfredatlı MBA seçeneklerinin yanı sıra Rusça ve Çekçe dili tercihleri de mümkündür.

Avrupa Birliği ve Amerika’daki saygın kurumlar ile ortaklaşa MBA programları yürütmekte olan bir başka Çekya Üniversitesi ise Prag New York Üniversitesidir. 1998 yılında kurulmuştur. Orta Avrupa üniversiteleri en iyi İngilizce müfredatı olan üniversitedir.

Pazarlama ve İşletme alanında MBA eğitimi programı ile kariyer hedefinize ulaşmak isterseniz eğer dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 1000 içerisinde yer alan Ostrava Teknik üniversitesi‘de bir seçenektir. 165 yıllık bir eğitim geçmişine sahiptir.

En iyi Çekya üniversitelerinden birinde MBA fırsatlarını kaçırmamak için bizlerle iletişime geçerek uzman eğitim danışmanlarımızdan destek isteyebilirsiniz.

Çekyada MBA Eğitimi Avantajları

Çekya’da MBA eğitimi ile öğrenciler kariyeri, pazar araştırması gibi konularda uzmanlaşması sağlanır. Yurt dışında eğitim için GYG Global Danışmanlık firması olarak sizlere her konuda yardımcı oluyoruz.

  • Küresel istihdam alanında kendinizi geliştirmiş olursunuz
  • Kazanç potansiyelinizi arttırmış olursunuz
  • Liderlik becerileriniz gelişmiş olur
  • Uluslararası bir ortamda eğitim almış olursunuz
  • Karar verme yetenekleriniz gelişmiş olur
  • Uluslararası rekabet ortamında başarılı olmak
  • Problem çözme yeteneğinin gelişmesi

Çekya’da MBA fiyatları eğitim alacağınız üniversite ve eğitim diline göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerde detaylı fiyat bilgilendirmesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.