CES Toronto Dil Okulu

CES Toronto dil okulu, yaklaşık 40 yıl önce kurulmuş ve birçok öğrenciye hala hizmet veren zincir bir dil okuludur. Özellikle Türk öğrenci oranının düşük olması ile bilinen okul, aynı zamanda dünyanın birçok farklı lokasyonunda da şubeleri bulunan bir okuldur.

CES Toronto dil okulu dünyanın birçok farklı ülkesinden öğrenci kabul ettiğinden okulumuzda farklı milletlerden öğrenciler bulunmaktadır. Bu öğrencilerle kuracak olduğunuz arkadaşlıklar sizin İngilizce pratik yapmanız için size harika bir fırsat sağlayacaktır.

Kurs Seçenekleri

CES dil okulu konuya hakim, uzman kadrosuyla öğrencilerine; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara (IELTS, TOEFL) hazırlık kursları ve akademik İngilizce programları programlarında yardımcı olmaktadır. Özellikle eğitim programlarına sosyal aktiviteleri de ekleyen okulumuz öğrencileriniz sürekli İngilizcenin içinde tutmayı amaçlamaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Okul öğrencilerine aile yanı konaklama ve yurt konaklaması olmak üzere 2 farklı konaklama alternatifi sunmaktadır. Yani isterseniz Torontolu bir ailenin yanında kalabilir ya da okulun yurdunda dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciyle birlikte kalabilirsiniz.

CES Toronto Dil Okulu Ücretleri

Okulun kurs ücretleri seçtiğiniz programa ve süresine göre değişmektedir. Uzun süreli programlarda haftalık kurs ücretleri daha ekonomik seçenek olarak sunulmaktadır.

Okul ücretleri için tıklayın