chamber-college-malta-dil-okulu

Chamber College Malta Dil Okulu, lokasyonu itibariyle St Julian’s şehrine 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde ve Malta Üniversitesinin tam karşısındadır. Okul, Malta’nın Gzira bölgesinde konumlanmıştır. Chamber College Malta Dil Okulu, FELTOM (Malta/ İngilizce Dili Öğretim Kurumları Federasyonu) ve ALTO (Dil Seyahat Örgütleri Birliği) tarafından kabul ve akredite edilmiş bir okuldur.

İngilizce Dil Kursları

Okulumuz, öğrencilerini kişisel olarak geliştirmeye dayalı bir eğitim sistemi sunmaktadır. Tüm sene boyunca son derece geniş eğitim seçenekleriyle öğrencilerini İngilizce ile iç içe tutmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulunda sunulan eğitim seçenekleri; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Cambridge ESOL (PET, FCE, CAE, CPE), IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık Kursları, ve özel dersler şeklindedir.

Malta Konaklama Seçenekleri

Konaklama seçenekleri olarak öğrencilerine farklı alternatifler sunmaktadır. Bu seçenekler arasında Aile Yanı Konaklama, Executive Aile Yanı Konaklama, Apart Daire Konaklaması ve Otel Konaklaması şeklindedir. Gzira bölgesinde bulunan Apart Daireler özellikle öğrenciler tarafından çok beğenilmektedir. Ayrıca bu konaklama seçenekleri okula yürüyüş mesafesindedir. Okulda tüm konaklama seçenekleri öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır.

Chamber College Avantajları

  • Öncelikle okul FELTOM tarafından tanınmış ve akredite edilmiş bir okuldur.
  • Okul tüm öğrencileriyle yakından ilgilenmekte ve öğrencilerine her konuda yardımcı olmaktadır.
  • Eğitimlerinde Haftada 2 Saat ÜCRETSİZ konuşma sınıfı hizmeti bulunmaktadır.
  • Öğrencilerine 1 Haftalık ÜCRETSİZ etkinlik hizmeti vermektedir.
  • Ücretsiz WiFi ( Okulun İnternet Kafesinde)
  • Son derece kaliteli konaklama seçenekleri bulunmaktadır.
  • Malta Üniversitesi spor tesislerinin karşısında yer alan Olimpik yüzme havuzu, spor salonu, koşu parkuru, futbol, basketbol, tenis ve voleybol sahalarını kullanma imkanları bulunmaktadır.

Chamber College Malta Fiyatları

Chamber College öğrencilerine ekomik fiyatlarla kaliteli eğitim sunmaktadır. Özellikle paket programları ve kampanyaları ile Malta’daki diğer dil okullarına oranla tercih edilebilir fırsatlar sunar.

Chamber College Fiyat Listesi için tıklayın..