clubclass-malta-dil-okulu

Clubclass Malta Dil Okulu, eğitimli öğretmen kadrosu ve güncel eğitim sistemiyle öğrencilerine hizmet veren Clubclass Malta Dil Okulu, Malta’nın Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve FELTOM üyesi bir okuldur. Malta’nın en sosyal merkezlerine yakın bir lokasyonda bulunan okul, lokasyon özelliğiyle öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamaktadır.

Clubclass Malta İngilizce Programlar

Clubclass Malta Dil Okulu öğrencilerine Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Çocuklar için Yaz Okulu (6-18 Yaş), Özel Ders, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık Kursları (FCE, CAE, CPE, IELTS ve TOEFL IBT Hazırlık Kursları, Aile ve Çocuk Kursları ve 50 Yaş üstü Özel dil eğitimi programlarını sunmaktadır. Avrupa’da akademik eğitim alacak bireylerden istenen ESOL skoru için sınav yapmaya yetili olan Clubclass Malta Dil Okulu, çok farklı ülkelerden gelen öğrenci yapısıyla son derece çeşitliliğe sahip bir okuldur.

Clubclass Malta Dil Okulunun eğitim mantığında öğrencileri eğlendirerek öğretme sistemi esastır demek yanlış olmaz, genellikle öğrencileri sosyal anlamda geliştirerek öğrencilerin sosyalleşmesini sağlamaktadır. Bu durumda öğrencilerin daha fazla İngilizce pratik yapacağı anlamına gelmektedir. İngilizceyi öğrenmek içinde yapmanız gereken tek şey; İngilizce konuşmaktır. Okul her seviyeden öğrenciye eğitim vermektedir ve her sınıfta ortalama 12 öğrenci eğitim almaktadır.

Clubclass Malta Konaklama

Clubclass Malta Dil Okulunda çok çeşitli konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Okul öğrencilerine, Apart Daire, Öğrenci Evi, Aile Yanı ve Yurt Konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Tüm bu konaklamalar ise okula yürüyüş mesafesindedir. Clubclass Malta Dil Okulunun ayrıca, açık ve kapalı yüzme havuzu, internet cafesi, GYM merkezi, Jimnastik salonu ve daha bir çok imkanı bulunmaktadır. Tüm bu alternatiflerle birlikte Clubclass Malta Dil Okulu en çok tercih edilen okullar arasındadır.

Accept'e özel indirim ve kampanyalar!

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

Clubclass Malta dil okulu fiyatları için tıklayın..

Malta dil okulu kampanyaları için tıklayın..

Ücretsiz Danışma Hattı: 0 544 243 243 9 – 0 212 243 243 9

malta-bilet-yatay-banner