Dubai’deki dil okulumuz merkezi bir lokasyon olan Jumairah Lakes Towers bölgesinde bulunmaktadır. Bölge özellikle Amerikalı ve İngilizlerin yaşadığı son derece gelişmiş bir bölgedir. Okulumuz marinaya 15, beach residence sahiline ise 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Dubai’de İngilizce Dil Eğitimi

Dubai’de dil eğitimi denildiğinde belki de aklınıza gelen ilk soru konuşulan dildir. Dubai %87’lik bir göçmen oranına sahiptir, bu sebeple en çok konuşulan dil arapça değil İngilizcedir.

Vize Garantisi

Dubai’de dil eğitimi alacaklar için belki de en önemli hizmetlerimizden birisi vize işlemlerini öğrencilerimiz adına bizim yapmamızdır. Vize alabilmek için ise ne bankada para göstermek zorundadısınız, ne de ekstra bir evrak hazırlamalısınız. Biz sizin adınıza tüm işlemleri gerçekleştirip, ortalama 2 hafta içerisinde vize işlemlerinizi sonuçlandırmış oluyoruz.

*12 haftalık eğitimler için ödeyeceğiniz vize ücreti 340 USD iken, 24 haftalık eğitim için ödeyeceğiniz vize ücreti 680 USD’dir.

Dubai dil okulları

Dubai dil okulumuzda kütüphane, bilgisayarlar, ücretsiz wifi ve kafeterya bulunmaktadır. Ayrıca okul binamızda market bulunmaktadır. Öğrencilerimiz istedikleri şeyleri rahatlıkla marketten alabilmektedir. Okulumuzda tüm eğitmenler anadili İngilizce olan eğitmenlerdir. Okulumuzda tüm seviyelerde İngilizce dil eğitimi almanız mümkündür ve aynı zamanda özellikle Speaking anlamında ayrıca eğitim almanız mümkündür.

Dubai dil okulumuzda eğitimler Pazar günü başlamakta, Perşembe günü ise son bulmaktadır. Öğrencilerimiz herhangi bir Pazartesi günü eğitime başlayabilmektedir, ayrıca okulumuzda öğrencilerimiz için sosyal aktivite programları da organize edilmektedir. Okulumuza ez 12 haftalık kayıt yaptırabilirsiniz.

Konaklama seçenekleri

Dubai dil okulumuz öğrencillerimize yurt konaklaması seçeneği sunmaktadır. Yurdun kafeteryası bulunmaktadır. Ayrıca yurda yakın birçok yemek yiyebileceğiniz yer bulunmaktadır. Yurtta ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır, yani yurttan okula gitmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Yol araçla ortalama 35 dakikalık bir mesafededir.

Dubai dil okulumuzun yurdunda yüzme havuzu, spor salonu, sinema alanı ve ders çalışma alanı gibi olanaklar bulunmaktadır. Okulun yurduna öncelikli olarak 2 haftalık kayıt alıyoruz, dileyen öğrencilerimiz konaklamalarını oradan uzatabilmektedir.

Yaşam Maliyetleri

Dubai’de dil eğitimi alan öğrencilerin aylık yaşam masrafları ortalama 300- 400 USD civarlarındadır. Konaklama içinse bu rakam ortalama 600 USD’dir. Bu rakam öğrencinin harcamasına göre değişenlik gösterecekse de Dubai bir öğrenci için çok pahalı bir yer değildir.

Dubai’de Çalışma izni ve iş olanakları

Dubai’de dil eğitimi alacak öğrencilerin yarı zamanlı çalışma izinleri bulunmaktadır. Bu haktan yararlanabilmek için öğrenciler en az 12 haftalık bir eğitime katılmalı ve yeterli İngilizc bilgisine sahip olmaldır. Dubai dil okulumuzda öğrencilerimize iş bulmaları konusunda yardımcı olan bir danışmanımız bulunmaktadır. Bu danışman arkadaşımız öğrencilerimizden bir CV istemekte ve CV’sine uygun olarak öğrencilerimizi iş olanakları konusunda yönlendirmektedir.

Dubai’de dil eğitimi alan öğrencilerimiz saatlik ortalama 8 USD’lik bir kazanç sağlamaktadır. Dubai’de güler yüz çok önemlidir. Müşterilerle gireceğiniz bir tartışma sonrası ceza almanız mümkündür, bu sebeple insan ilişkilerinizde sabırlı ve güleryüzlü olmanızı öneririz. Dubai’de özellikle iş konusu müzakereye açıktır be birçok şey işvereninizle yapacağınız görüşmede netleşmektedir. Yarı zamanlı çalışacağınız işler yoğunlukla hizmet sektöründe olabileceği gibi, spesifik iş bulmak da söz konusudur.