dublin-dil-okullari

Dublin'de İngilizce Dil Eğitimi

Dublin dil okulları; Dublin İrlanda’nın en büyük şehridir ve ülkenin başkentidir. Ülkenin doğusunda kıyı kesimde, ünlü Liffey Nehri'nin abaşlangıcında olup Dublin Kontluğu'nun merkezinde konumlanmıştır. Viking yerleşimlerinin merkezi olarak kurulan Dublin şehri, Orta Çağ zamanlarından beri İrlanda’nın başkentidir. Dublin şehri dendiği zaman akla ilk gelen Dublin Konseyi olsa da, halk arasında Dublin’den çevre bölgelerden bazılarını kapsayacak şekilde de bahsedilmektedir.

Dublin dil okulları, şehrine halkı tarafından "Adil Şehir" adı verilmiştir, bütün ziyaretçileri sıcak bir şekilde karşılamaktadır. Tamamını yürüyerek gezebileceğiniz büyüklükte, seçkin bir şehir merkeziyle Dublin bir milyonu aşan nüfusuna rağmen büyük şehirden çok bir köyü anımsatmaktadır. Yakın zamanda dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden birisi seçilen Dublin şehri, artık ziyaretçilerine güzel barlar, popüler kafeler ve alışveriş içinde butikler sunmaktadır.

BBC’nin 2003 yılında, 112 kentte, yaklaşık 11.200 kişinin katılımıyla uyguladığı bir ankette, Dublin, Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti seçilmiştir. Bununla birlikte İrlanda ise, Avrupa’nın en mutlu ülkesi seçilmiştir. Dublin, yıllık dört milyondan fazla ziyaretçisiyle, Avrupa'da Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaret edilen başkenttir. Dil okulu öğrencilerine çalışma izni vermesinden kaynaklanan popülerliği de her geçen gün artmaktadır.

Dublin Dil Okulları Fiyatı

Dublin'de İngilizce dil eğitimi almayı düşünen öğrenciler farklı okul alternatifleri bulunuyor. Kaliteli ve ekonomik dil okullarına sahip Dublin'de size en uygun olan okul ve programı seçmeniz için danışmanlarımızdan gerekli yardımı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Dublin Dil Okulu Fiyatları için tıklayın..

Dublin Dil Okulları

kaplan_logoKaplan Dublin Dil Okulu

Kaplan Dublin Dil Okulu, Dublin şehrinin merkezi konumunda, Georgian tarzı güzel bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Kaplan Dublin Dil Okulu, son derece kaliteli ve geniş yelpazeli eğitim seçenekleri sunmaktadır. Okulun harika konumu ve yılların vermiş olduğu tecrübesi birleştiğinde öğrencilerin memnun kalmaması gibi bir durum kesinlikle oluşmamaktadır.

Kaplan Dublin Dil Okulu için tıklayın..


 

delfin_dublinDelfin Dublin Dil Okulu

Delfin Dublin Dil Okulu, Dublin’in merkezinde, Dublin’deki en ünlü cadde O’Connell’ın hemen yanında konumlanmıştır. İrlanda’nın başkenti olan Dublin, gece hayatı ve görülecek yerler ve yapılacak birçok şeyin harika bir birleşimini sunmaktadır. Şehir merkezi nispeten küçük olduğundan sıcak ve samimi havasını korumaktadır.

Delfin Dublin Dil Okulu için tıklayın..


malvern_house_dublinMalvern House Dublin Dil Okulu

Malvern House Dublin Dil Okulu ve Londra’da şubeleri bulunan 100 farklı ülkeden her sene 6000’in üzerinde öğrenciye dil eğitimi konusunda hizmet sağlayan zincir bir okuldur. Okulun İrlanda Dublin’de bulunan şubesi, şehrin tam merkezinde Dame Street üzerinde yer almaktadır.

Malvern House Dublin Dil Okulu için tıklayın..


dcu_logoDublin City University Dil Okulu

Dublin City University (DCU) Dil Okulu, DCU kampüsünde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Sınıfları, Öğretmen Geliştirme ve Akademik Yıl Programları olarak geniş bir alanda İngilizce kurs programları bulunmaktadır. Bu kurslara ek olarak okul, Junior Yaz Programı da düzenlemektedir.

Dublin City University Dil Okulu için tıklayın..

Danışmanlık Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR!

Tüm Sorularınız İçin;

Ofis Numaralarımız 0212 243 243 9 – 0544 243 243 9

Bilgi İstek Formu İçin Tıklayınız!