easy-malta-dil-okulu

EASY Malta Dil Okulu

EASY Malta Dil Okulu başkent Valetta’daki lokasyonu, UNESCO Dünya Mirasları listesinde olan bir bölgede olmasından özellikle turistlerin son derece sosyal oldukları bir gölgededir. EASY Malta Dil Okulu yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekte olan ve Malta Kültür Bakanlığı tarafından onaylı bir dil okuludur. Öğrencilerin memnuniyetini önemseyen diğer dil okullarımız gibi okulumuzda da öğrencilerinin eğitim kalitelerini ve konforlarını düşünmektedir.

Özellikle okulun eğitmenlerinin eğitimi kalitesi; her zaman okul tarafından kontrol edilen ve güncel tutulan sınavlarla sürekli güncellenmektedir. Eğitmenlerin bilgileri dışında öğrencilere olan yaklaşımları da son derece sıcak ve dost canlısıdır. Bu yaklaşım öğrencilerin kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır.

İngilizce Dil Kursları

Okulun Valletta’da yer alan merkezinde 18 yaş üstü öğrencilere yetişkin eğitim programları sunmaktadır. Okulun öğrencilerine sunduğu eğitim seçenekleri; Genel İngilizce (Standart Program /Yoğun Program), Sınavlara Hazırlık Kursları (IELTS, Cambridge, FCE, CAE), İş İngilizcesi (Turizm, Havacılık, Sanat, Arkeoloji ve Tarih), Özel Ders ve Yaz aylarına ait özel Tatil Programları şeklindedir.

Ayrıca okulda 11- 17 yaş öğrenciler için Yaz Okulu eğitim seçenekleri de bulunmaktadır. Yaz Okulu merkezi Marsascala lokasyonunda yer almaktadır ve bu bölge Malta’nın en güzel bölgelerinden birisidir. Çocuklar doğa ve denizle iç içe harika bir yaz geçirmektedir. Özellikle programın içeriğinde bulunan sosyal aktivite ve geziler öğrencileri hep İngilizcenin içinde tutmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Okulumuz öğrencilerinin eğitim kalitesinin yanında konaklama konforlarının da ne kadar önemli olduğunu bilmektedir ve bu sebeple öğrencilere son derece kullanışlı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler arasında Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evi Konaklaması ve Otel konaklamaları yer almaktadır.

Easy Malta Kurs Ücretleri İçin Tıklayın..