ec-malta-dil-okulu

EC Malta Dil Okulu, Malta’da turistlerin en çok ziyaret ettiği St. Julians bölgesinde yer almaktadır. Okul 1991 yılında kurulmuştur. EC Malta, öğrencilerine sunduğu kaliteli dil eğitimi ve onlara sunduğu sosyal imkanlarla en çok tercih edilen okullar arasındadır. ISO 9001 kalite sertifikasını almaya hak kazanan Malta’daki sayılı okullardan olan EC English Malta dil okulu ayrıca Malta Eğitim Bakanlığınca onaylanan ve Malta’da eğitim konusunda en yetkili kurum olan FELTOM üyesi bir okuldur.

EC Malta Dil Okulu

Okulumuz öğrencilerine sunduğu olanaklar ve yüksek memnuniyet oranıyla kendisini bir adım öne çıkarmadık. Öğrencilerinin memnuniyeti her zaman ön planda tutarak gerek eğitim gerekse sosyal faliyetler ve konaklama konusunda da farklı seçenekler sunar.

Konaklama

EC Malta’nın dil okullarındaki öğrencilerine sunduğu aile yanı konaklama, okul yurtlarında konaklama, apart daireler ve otelde konaklama seçenekleri St. Julien bölgesinde bulunmaktadır. Her bütçeye uygun apart daire konaklaması sunan okulda ekonomik konaklamalar özellikle yaz ayları için erken dolduğundan başvurularınızı son dakikaya bırakmamanızı öneririz, aksi taktirde size uygun bir konaklama bulmanız zorlaşır.

EC Malta’da İngilizce Dil Eğitimi

Uluslar arası zincir dil okulu olan EC English’in farklı ülkelerde ve şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. Birçok kez Dünyanın en iyi zincir okulu ödülüne layık görülen EC öğrencilerinin yüksek memnuniyet oranıyla bilinmektedir. Özellikle Malta’daki dil okulu için Malta’da eğitim alabileceğiniz en iyi ve kaliteli okulların  başında gelmektedir.

Kurs Seçenekleri

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık kursları
  • Gençler için İngilizce
  • 30 Yaş üstü için İngilizce

EOkulumuzun sunduğu İngilizce programlar her yaşa ve seviyeye göre çeşitlilik göstermektedir. Tek yapmanız gereken size uygun olduğunu düşündüğünüz İngilizce dil programına danışmanlarımızın yardımıyla karar vermeniz.

EC English Malta Dil Okulu Fiyatları için tıklayın..