English Language Academy Malta

ELA Malta dil okulu Sliema’da 1988 senesinden kurulmuştur ve FELTOM üyesi bir okuldur. Ekonomik eğitimleri ve öğrencilerine olan ilgisiyle dikkat çeken okulumuz Malta’da en çok tercih edilen okullardandır. Okulumuzun bulunduğu lokasyon özellikle sosyalleşmek için birçok alternatife sahip bir lokasyondur.

ELA Malta Dil Okulu

ELA Malta dil okulumuzun eğitim kadrosunda deneyimli ve profesyonel öğretmenler bulunmaktadır. ELA Malta dil okulumuzda öğrencileri konuşturmaya yönelik İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu yöntemle öğrenciler İngilizceyi konuşarak öğrenmektedir.

ELA Malta Kurs Seçenekleri

Dil okulumuz öğrencilerimize; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Yaz Okulu, Sınavlara Hazırlık Kursları, Öğretmenlere özel eğitimler konularında eğitim hizmeti sunmaktadır.

Malta Konaklama Seçenekleri

Dil okulumuz öğrencilerimize; aile yanı konaklama, yurt konaklaması, apart konaklama, otel ve hostel konaklaması seçeneklerini sunmaktadır. Öğrencilerimiz kendi isteklerine göre kendilerine mutlaka uygun bir konaklama bulabilmektedir. Okulumuz eğitim kalitesi kadar konaklama konforuna da özen gösteren bir okuldur.

Malta Dil Okulu Fiyatları

Okulumuzun kurs ve konaklama ücretleri seçimlerinize göre değişiklik göstermektedir. Program süreniz uzadıkça haftalık maliyetler düşmektedir.

Kurs ve konaklama fiyatları linkine göz atabilirsiniz.