ELC Boston İngilizce Dil Okuluİngilizce Dil Eğitimi veren ELC İngilizce Dil Okulumuz, Amerika’nın Akademik şehri olan Boston’da hizmet vermektedir. Boston şehri, bölgesinin uluslararası çeşitliliğe sahip, yaşam kalitesinin yüksek olduğu son derece kaliteli bir bölgedir.  bölgedeki New England kent merkezidir ve en uluslararası kentidir. ELC Boston İngilizce Dil Okulunda eğitim almayı düşündüğünüzde mükemmel bir kültür, eğitim ve tarih karışımda harmanlanan bir bölgede eğitim alacağınızı da bilmeniz gerekmektedir.

ELC Boston Dil Okulu

Son derece sosyal ve tarihi Beacon Tepesinin kalbindeki Beacon Caddesinin tam ortasında yer alan okul binası, son derece merkezi bir konumdadır. ELC Boston İngilizce Dil Okulu, Boston Common, Devlet Evi, Faneuil Hall Pazarı, Downtown Crossing ve birçok mağaza, kafe ve restorana yürüme mesafesindedir.

Ayrıca ELC Boston İngilizce Dil Okulu, lokasyon olarak; MIT, Harvard Üniversite, Wheelock Koleji, Newbury Caddesi, Copley Mall, Boston Common, Beacon Hill, Charles River ve Boston Harbor’a son derece yakındır.

Boston’da İngilizce Dil Eğitimi

Okulda yüksek hızda bulunan WiFi internet öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Ayrıca okulun öğrencilerinin faydalanabileceği 23 adet iMac bilgisayar bulunmaktadır. ELC Boston İngilizce Dil Okulunun uluslararası öğrenci dağılımı; Almanya %3, Şili, Çin, Kolombiya, Ekvator, Kazakistan ve Meksika %1 şeklindedir.

Konaklama Seçenekleri

ELC Boston İngilizce Dil Okulunda bir Amerikalı aileyle kalabilir, bir konutu paylaşabilir, kendi evinizi tutabilir yada diğer öğrencilerle yurt hayatının tadını çıkarabilirsiniz. ELC Boston İngilizce Dil Okulunun konaklama koordinatörü istekleriniz en uygun konaklamayı bulmak için çaba sarf etmekte ve isteğinize en yakın ve sizin için en mantıklı olacak seçenekleri sizlere önermektedir. Tüm konaklama yerleri ELC Boston İngilizce Dil Okuluna yakın ve kolay seyahat rahatlığı sunmaktadır.

ELC Boston fiyatları için tıklayın