ESE Malta Dil Okulu, Açılımı (European School Of English) olan Dil Okulu, Malta’nın en merkezi lokasyonu olan St Julian’s şehrinin Paceville bölgesinde yer almaktadır. Son derece sosyal bir yerde eğitim veren okul, öğrencilerine çok fazla İngilizce pratik yapma şansı sunmaktadır. Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren okulumuz İngiltere York şehrinde de hizmet vermektedir.

ESE Malta Dil Okulu

Genel Merkezinin St Julian’s Paceville bölgesinde hizmet verdiği okul, toplamda 4 farklı binaya sahiptir. Eğitimler en merkezi binada verilmektedir. Öğrencilerine günümüz metotlarıyla eğitim veren okul, internet kafesi, kantini, terası ve kitaplıklarıyla öğrencilerine kaliteli bir eğitim seçeneği sunmaktadır. Özellikle eğitim sisteminde sosyal aktivite ve gezilere ağırlık veren okul, öğrencilerini pratik anlamda geliştirmeyi amaçlamaktadır.

İngilizce Kurs Seçenekleri

  • Genel İngilizce,
  • Yoğun İngilizce,
  • Akademik İngilizce,
  • Sıanvalara ve Üniversitye Hazırlık Kursları
  • İş İngilizcesi

eğitim programları sunan okul aynı zamanda, FIYTO (Federation Of International Youth Travel Organisation) ve ALTO ( Association Of Language Travel Organisation) üyesi bir okuldur. Ayrıca tüm bu özellikleri yanında ESE Malta Dil Okulu, Trinity College London’ın TESOL Teacher Training Centre programını da uygulayan Malta’daki tek sertifikalı dil okuludur.

Konaklama Seçenekleri 

ESE Malta Dil Okulu, öğrencilerine konaklama anlamında da çeşitli seçenekler sunmaktadır. Özellikle okul, Aile Yanı Konaklama seçeneğini öğrencilerine önermektedir. Malta gibi bir lokasyonda Maltalı bir aile ile kalıp öğrenciler İngilizce pratik anlamında kendilerini daha fazla geliştirmektedir. Bu konaklama seçeneğinin dışında öğrencilerine Yurt Konaklaması seçeneği de sunan okul, daha çok sayıda konaklama alternatifine sahiptir. Okulumuzun sunduğu konaklama seçenekleri şu şekildedir; Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Yurdu Konaklaması, Apart Daire Konaklaması ve Otel Konaklaması.

ESE Malta dil okulu ücretleri için tıklayın..