Fransa Dil Okulları

Fransa Dil Okulları, Fransızca’nın anavatanı, dünyaca ünlü Paris, Nice ve Lyon gibi şehirlerde sahip olan Fransa’da Fransızca dil eğitimi alarak hem dilinizi konuşulduğu ülkede geliştirmiş olacak hemde Avrupa’nın güzel şehirlerinden birinde yaşamanın keyfine varacaksınız. Fransızca dil eğtiimi almak ve aynı zamanda pratik yapmak isteyorsanız Fransa’da farklı şehir ve okul seçenekleri bulunuyor. Türkiye temsilciliğini yaptığımız okullara alttaki linklerden göz atabilirsiniz;

Paris dil okulları

Paris için, aşıkların ve ışıkların şehri olarak bahsederler. Dünyaya ün salmış bu rüya şehri anlatmak için cümleler yetersiz kalmaktadır. Türkiye temsilciliğini yaptığımız ve bütcenize göre farklı dil okulları hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..


Nice Dil Okulları

Fransız Rivierası’nın ve Côte D’ Azur’un başkenti olarak nitelendirilen Nice, asillerin şehri olarak nitelendirilmektedir. Özellikle yaz aylarında dünyanın dört bir yanından turistlerin akınına uğrayan şehirdeki dil okulları hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın..


Lyon Dil Okulları

Fransa’nın güneydoğusunda bulunan Lyon şehri, bir çok eğitim kurumunu bünyesinde barındıran bir şehirdir. Öğrenci şehri olarakta bilinen Lyon, Merkezi konumu ve hızlı tren hattı ile Avrupa’nın birçok şehri kısa sürede gidebilirsiniz.  Detaylı Bilgi İçin Tıklayın..


Montpellier Dil Okulları

63.000’in üzerindeki nüfusuyla tam bir öğrenci şehri olan Montpellier, ülkemizdeki birçok üniversite ile ERASMUS konusunda bağlantılıdır. Akdeniz’e kıyısı olan şehir özellikle yaz aylarında turistlerin akınına uğramaktadır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın..

Danışmanlık Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR!

Tüm Sorularınız İçin;

Ofis Numaralarımız 0212 243 243 9 – 0544 243 243 9

Bilgi İstek Formu İçin Tıklayınız!