ICOT College Dublin

ICOT College Dublin video

ICOT College Dublin Dil Okulu, Dublin ve Cork şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Özellikle fiyat performans olarak öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan dil okulumuz öğrencilerimizin memnuniyeti için çaba sarf etmektedir. Sınıflarında teknolojik imkanlar bulunan dil okulumuzun bünyesinde bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.

İrlanda’nın en önemli ve kalabalık şehrinde yer alan okulumuz eğitim binasında öğrencilerine ücretsiz WiFi imkanı sunmaktadır. Kafeteryasında öğrenciler sohbet ederek ve farklı ülkelerden arkadaşlar edinerek İngilizcelerini çok daha efektif olarak geliştirebilmektedir. Tüm sınıflarında televizyon ve ısıtıcı bulunan okulumuzda öğrenciler için sosyal aktiviteler de hazırlanmaktadır.

ICOT Dublin linkinden okulun websitesini ziyaret edebilirsiniz.

ICOT College Dublin Dil Okulu

İngilizce Kurs Seçenekleri

Okulumuzda öğrencilere sunduğumuz programlar;

  • Genel İngilizce kursu
  • IELTS hazırlık kursu vermektedir.

Özellikle İrlanda Work and Study programı için tercih edilen okulumuzda Türk danışman desteği bulunmaktadır.

Dublin Konaklama seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Okulumuz öğrencilerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin dahil olduğu aile yanı konaklama seçeneği sunmaktadır. Aile yanı konaklamanın daha avantajlı olduğundan dolayı öğrencilerimiz tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Hostel Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı tercih etmeyenler için 6-10 yataklı odalarda hostel konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Work and Study

Dil Okulumuz öğrencilerimize eğitim alırken çalışma izni de veren Work and Study programı konusunda da yardımcı olmaktadır. Dil eğitimi alırken çalışma fırsatından yararlanarak hem İrlanda’daki masraflarınızı karşılayabilir hem de daha fazla İngilizce pratik yaparak sosyalleşebilirsiniz. Okulumuzu seçmeniz durumunda okulumuzun Türk danışmanı size Dublin’deyken her konuda yardımcı olmaktadır.

ICOT College Dublin Dil Okulu Fiyatları

Okulun kurs ücretleri ve haftalık fiyatları program süresine göre değişiklik göstermektedir. Okulun kurs ücretlerine ve fiyat listesine alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları