ICOT İrlanda dil okulu Dublin ve Cork şehirlerinde öğrencilerimize İngilizce dil eğitimi hizmetleri sunan butik bir okuldur. Özellikle öğrencilerine olan ilgisi ve ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken okulumuz öğrencilerimize İrlanda’dayken iş bulma konusunda da destek veren bir okulumuzdur.

ICOT İrlanda Cork dil okulumuz öğrencilerimize 8 yıldır hizmet vermektedir. Cork şehri İrlanda’nın en büyük 2. şehridir, bu da özellikle çalışma hakkı olan öğrencilerin çok daha kolay iş bulabileceği anlamına gelmektedir. Türk öğrenci oranının düşük olduğu Cork şehrinde öğrenciler kendilerini çok daha fazla İngilizcenin içinde bulmaktadır.

ICOT Kurs Seçenekleri

ICOT İrlanda Cork dil okulumuz öğrencilerimize; Genel İngilizce ve IELTS Sınav Hazırlık Kursları konularında eğitim vermektedir.

Cork Konaklama Seçenekleri

ICOT İrlanda Cork dil okulumuz öğrencilerimize konaklama konusunda da yardımcı olmaktadır. Okulumuz öğrencilerimize aile yanı konaklama ve paylaşımlı apart daire konaklama seçeneklerini sunmaktadır.

ICOT Cork Dil Okulu Fiyatları

ICOT Cork dil okulu fiyatları için tıklayınız

Cork dil okulu fiyatları seçtiğiniz programa göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kurs süreniz uzadıkça haftalık kurs ücretleri azalış göstermektedir.