International House Dublin dil okulu lokasyonu itibariyle son derece merkezi bir konuma sahiptir ve ulaşımı son derece kolaydır. Okulumuz beş katlı bir binada hizmet vermekte ve dünyanın dört bir yanından öğrenciyi ağırlamaktadır. International House Dublin dil okulu son derece güzel bir terasa sahiptir ve öğrenciler buradan Dublin şehrini izleyerek rahatlama fırsatı bulmaktadır.

Dublin Dil Kursu Seçenekleri

Okulumuz öğrencilerimize çok farklı eğitim seçenekleri sunmaktadır. Özellikle Work and Study programı ile Genel İngilizce programı tercih edilse de okulumuz; Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınavlara Hazırlık Kursları seçeneklerini de öğrencilerimize sunmaktadır.

International House Dublin Sosyal Aktiviteler

Okulumuz öğrencilerimize İngilizceyi yaşatarak öğretmeyi amaçlamaktadır. Okulda ve okul dışında yapılan sosyal aktivitelerin çoğu ücretsizdir. Ücretli olanlar ise okul tarafından mümkün olan en ekonomik rakamlarla öğrencilere sunulmaktadır.

Dublin Konaklama Seçenekleri

International House Dublin dil okulu konaklama anlamında ise Dublin’deki birçok okuldan daha fazla seçeneğe sahiptir. Dublin’de özellikle aile yanı konaklama tercih edilirken diğer alternatifler ise; yurt konaklaması, öğrenci evi, otel konaklaması, paylaşımlı apart daire ve hostel şeklindedir. Okulun konaklamalarından kendinize uygun olanı mutlaka bulabilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

International House Dublin dil okulu fiyatları seçtiğiniz program ve süresine göre değişmektedir. Kurs süreniz uzadıkça haftalık kurs ücreti azalmaktadır. Okul fiyatlarına alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları için tıklayın