HRI

İrlanda’da ücretli staj imkanıyla; iş deneyimi kazabilecek, masraflarınızı çıkarabilecek ve her şeyden önemlisi harika bir İngilizce pratik şansı yakalayabilceksiniz! Staj yapabileceğiniz akanlar; hizmet sektörüne yönelik (restoran, otel, turistik yerler, konferanslar, etkinlikler) alanlarda ve Catering Asistanı, mutfak görevlisi, bar personeli, garson, şef ve mutfak asistan gibi pozisyonlarda çalışma şansınız olacaktır.

Program Süresi

İrlanda’da ücretli staj için en az 4 hafta en fazla 6 ay şeklinde teklifler alabilirsiniz. Bu süreyi kendinize göre ayarlamak tamamen sizin elinizdedir. Kazanılacak asgari ücreti saatlik ve ortalama 10 Euro şeklindedir, bu rakam İngilizce seviyeniz ve iş disiplininiz sayesinde daha da yukarılara çıkabilmektedir. Program dahilinde katılımcılar iki farklı sertifika almalıdır ve bu sertifikaların toplam ücreti 70 Euro’dur.

İrlanda’da Staj Program Ücreti

İrlanda’da ücretli staj programı katılım ücreti 400 Euro’dur ve işe kabulünüzden sonra yapacağınız bir ödemedir. Sizden öncelikli isteğimiz İngilizce hazırlanmış bir özgeçmiş ve pasaport kopyanızdır. Bu bilgilerle öncelikle sizlere uygun bir pozisyon bakılmakta ve sizleri sürekli konuyla ilgili bilgilendirmekteyiz.

İrlanda’da Ücretli Staj Şartları

İrlanda’da ücretli staj programına katılım için zorunlu bir dil yeterlilik isteği yoktur, diliniz ne kadar iyiyse size sunulacak alternatifler de o kadar artmaktadır.

İrlanda’da Konaklama

İrlanda’da ücretli staj programına katılımlarda okulumuz size bir aile yanı konaklama ayarlamaktadır. İsterseniz bu konaklamadan daha sonra ayrılarak kendi bulduğunuz bir konaklamaya geçmeniz de mümkündür.