Islington Centre for English (ICE) Londra Dil okulu şehrin tarihi bölgelerinden Islington’da yer almaktadır. Okulumuz tüm dünyadan öğrenci kabul etmekte ve Londra’nın uluslararası öğrenci karışımıyla bilinen bir okuldur. Okul çevresi sessiz ve eğitim için son derece uygun bir konumdadır. Okulumuzdaki tüm öğretmenler anadili İngilizce olan öğretmenlerdir ve son derece ilgili eğitmenlerdir.

Kurs Seçenekleri

Islington Centre for English (ICE) Londra Dil okulumuza öğrencilerimize Genel İngilizce dışında diğer eğitim seçenekleriyle de yardımcı olmaktadır. Okulumuzda Genel İngilizce dışında; Sınav hazırlık (IELTS, CAE) kursları, ILEC Sınavı için Hukuk İngilizcesi, Konuşma sınıfları, yazma sınıfları ve İş İngilizcesi kursları alanlarında da eğitimler vermektedir.

  • Genel İngilizce
  • IELTS Sınav Hazırlık
  • Hukuk İngilizcesi
  • Hukuk İngilizcesi
  • Konuşma sınıfları
  • İş İngilizcesi

Konaklama Seçenekleri

Islington Centre for English (ICE) Londra Dil okulumuz öğrencilerimize yurt, paylaşımlı apart daire ve aile yanı olmak üzere 3 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Yani okulumuzdan bir konaklama istediğinizde isterseniz Londra’lı bir aileyle kalabilir, yurt konaklamasında dünyanın diğer ülkelerinden gelen öğrencilerle arkadaşlık kurabilir ya da paylaşımlı apart dairelerde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

ICE dil okulunun kurs ücretleri seçtiğiniz program ve programın uzunluğuna göre değişmektedir. Program süreniz uzadıkça haftalık kurs ücreti azalmaktadır. Güncel okul fiyatları için danışmanlarımızla iletşime geçiniz.