kanada yaz kampları

Kanada  yaz okulları 8-17 yaş, Kanada’da 18 yaş altındaki öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için katılabilecekleri yaz kampları bulunmaktadır. Ana dili İngilizce olan ve dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri olan Kanada’da düzenlenen yaz okulu programlarında çocuklarınız 24 saat boyunca aralıksız olarak danışman gözetiminde olmaktadır.

Kanada’da İngilizce Yaz Okulu

Kanada okullarının sunduğu programların içeriği; İngilizce dil eğitimi, konaklama, sabah-öğle ve akşam yemeği, ders sonrası aktiviteler, haftasonu gezileri, havaalanı karşılama ve öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği birçok şey bulunmaktadır. Öğrencilerin alacağı İngilizce derslerde farklı ülkelerden gelen arkadaşlarıyla iletişim kurmaları ve ders sonrası aktivitelerle sosyalleşmeleri amaçlanmaktadır.

Kanada Yaz Okulu Konaklamaları

Kanada yaz kamplarında öğrencilerin konaklamaları isteklerine göre aile yanı veya öğrenci yurtları olabilir. Odalar genellikle paylaşımlı olup 2 veya 3 öğrenci aynı odada kalmaktadır. 24 saat gözetim altında olan öğrenci yurtlarında öğrencilerin acil ihtiyaçları için her zaman bir danışman bulunmaktadır.

Kanada Yaz Okulları


Access English Toronto Yaz Okululu 8- 18 Yaş


ILAC Toronto Yaz Okulu 14-17 Yaş


University of Toronto Yaz Okulu 13-17 Yaş