kaplan-dublin-dil-okulu

Kaplan Dublin Dil Okulu, Dublin şehrinin merkezi konumunda, Georgian tarzı güzel bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Kaplan Dublin Dil Okulu, son derece kaliteli ve geniş yelpazeli eğitim seçenekleri sunmaktadır. Okulun harika konumu ve yılların vermiş olduğu tecrübesi birleştiğinde öğrencilerin memnun kalmaması gibi bir durum kesinlikle oluşmamaktadır.

Kaplan Dil Okulu, öğrencileri için hazırlamış olduğu sosyal aktivitelerle öğrencilerini İngilizcenin içinde tutmayı amaçlamakta ve öğrencilerin özgüvenlerini yükseltmeye çalışmaktadır. Kaplan Dil Okulu, donanımlı sınıfları ve tecrübeli öğretmenleriyle her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenmektedir. Dublin şubesinde Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve Toefl Hazırlık kurslarından sizin için uygun olan programa katılabilrisiniz.

İrlanda'da İngilizce Dil Eğitimi

Okul şehrin tam merkezinde bulunduğundan öğrenciler yapabilecek çok fazla şey bulmaktadır. İsterlerse bir kafede sohbet ederek isterlerse de bir müzeyi gezerek günlerini her zaman güzel geçirebilmektedir. İrlanda’ya gidip İrlanda birasını tatmadan da dönmek olmaz, Guinness kök birasını mutlaka denemelisiniz!

Kaplan Dublin Dil Okulu öğrencilerine konaklama olarak Aile Yanı Konaklama ve Yurt Konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Konaklamalar okula ortalama 30 dakikalık mesafededir. Özellikle Aile Yanı Konaklama İrlanda’da öğrencilerin son derece memnun kaldığı konaklama seçenekleridir.


Kaplan Dublin Dil Okulu Ücretleri için tıklayın..


İrlanda Dil Okulları detaylı bilgi