Kaplan Liverpool Dil Okulu

Kaplan Liverpool dil okulumuz merkeze yakın bir konumdadır ve sadece 10 dakikalık yürüyüş sonrası şehrin merkezine ulaşmanız mümkündür. Kaplan Liverpool dil okulumuz ferah sınıfları ve kaliteli eğitim metotlarıyla tüm öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Kurs Seçenekleri

Kaplan Liverpool dil okulumuz İngilizcenizi geliştirmek için sizlere çok farklı dil eğitimi seçenekleri sunmaktadır. Okulumuzda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık (IELTS, TOEFL) Kursları ve Özel Ders seçenekleri bulunmaktadır. Eğitimini sosyal aktivitelerle destekleyen okulumuz sizleri sürekli İngilizcenin içinde tutmayı amaçlamaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Kaplan Liverpool dil okulu öğrencilerine iki farklı konaklama seçeneği sunmaktadır; İlk seçeneğiniz aile yanı konaklama seçeneğidir, bu konaklamada İngiliz bir aile ile birlikte kalma şanısınız olacağından İngiltere kültürünü de yakında görebilme şansınız olacaktır. Diğer seçeneğiniz ise yurt konaklaması seçeneğidir. Bu konaklama seçeneğinde ise dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerle birlikte kalma şansınız olacaktır.

Kaplan Liverpool Dil Okulu Ücretleri

Okulun kurs ücretleri katılacağınız programa ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Programa katılım süreniz uzadıkça haftalık kurs ücretleri ucuzlamaktadır. Kaplan Liverpool dil okulu ücretleri için tıklayın.