Kaplan Los Angeles Dil Okulu – Westwood

Kaplan Los Angeles Dil Okulundan bahsetmeden önce sizlere neden bu okulu seçmeniz gerektiği konusunda birkaç neden sunmak isteriz;

  • Kaplan Los Angeles Dil Okulu UCLA kampüsüne yakın bir konum olan Westwood bölgesinde bulunmaktadır.
  • İstediğiniz eğitim süresince okulumuzda eğitim almanız mümkündür.
  • Okulumuzda özellikle İş İngilizcesi eğitimi alabilir ve kariyerinizde daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.
  • Okul lokasyonu öğrencilerin bolca İngilizce pratik yapabilecekleri bir Uluslar arası karışıma sahiptir.
  • Sonrasında Amerika’da Üniversite okumak istiyorsanız Kaplan Los Angeles Dil Okulu sizlere bu konuda da yardımcı olmaktadır.

Kaplan Los Angeles Dil Okulunda eğitim alabilmek için minimum katılım yaşı 16’dır. Okulun genel öğrenci yaş ortalaması ise 25’dir. Sınıflar ortalama 15 kişilik olup, 80 farklı milletten öğrenci bu okulda eğitim almaktadır. Bu da sizler için Uluslararası Arkadaşlık Bağı anlamına gelmektedir.

Kaplan Los Angeles İngilizce Dil Kursu 

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Uzun Dönem İngilizce Kurslar, Sınav Hazırlık Kursları verilmektedir. Genel İngilizce kurslarında uygulanan program kesinlikle öğrencinin konuyu anlaması üzerine kuruludur. Özellikle okulun sosyal aktiviteleri öğrencilerini sürekli İngilizce pratik yapmaya zorlamaktadır.

Öğrencilere Sunulan İmkanlar

Kaplan Los Angeles Dil Okulunun tüm sınıflarında interaktif beyaz tahtalar bulunmaktadır ve tüm sınıflar multimedya imkanlarına sahiptir. Okulda derslerde kullanılan yada derslerden sonra kullanılabilecek 18 bilgisayar bulunmaktadır. WiFi ise tüm okul binasında sizler için ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Sınavlara Hazırlık Kurslarına katılan öğrenciler multimedya ekipmanlarına sahip çalışma odasını kullanabilmektedir.

Okulun öğrenci salonu bulunmaktadır ve bu salon okulun açık olduğu saatlerde öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Maalesef okulun bir kafeteryası yoktur ama okulun çevresinde bu anlamda çok fazla farklı mekan bulunmaktadır. Okulun butik bir spor salonu olan Equinox ile anlaşması bulunmaktadır ve Kaplan Los Angeles dil okulu öğrencilerine aylık üyelik imkanı sunmaktadır.

Kaplan Los Angeles Konaklama Seçenekleri

Kaplan Los Angeles Dil Okulu öğrencilerine Yurt Konaklaması ve Aile Yanı Konaklama seçenekleri sunmaktadır. Okulun yurtları okul tarafından özel olarak seçilmiş öğrenci apartlarından, hostellerinden ve yurtlarından oluşmaktadır. Öğrencilerine harika bir yaşam deneyimi sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklamasını tercih eden öğrenciler bir Amerikalı aile ile birlikte kalmakta ve Amerika Kültürünü daha yakından görmektedir. Yeme saatlerinde aile ile birlikte yemek yiyerek yemek saatleriniz bile İngilizce pratik yapmak için kullanabilirsiniz.


Kaplan Los Angeles kurs ücretleri için tıklayın


Amerika Dil Okulları detaylı bilgi