Kaplan New York Dil Okulu

Kaplan New York dil okulu, Central Park ve Times Square’ın arasında, Manhattan’ın kalbinde yer almaktadır. Central Park, bu canlı şehrin ortasındaki huzur noktasıdır. Parkı yürüyerek ya da bisikletle dolaşabilir, pedallı bir bot kiralayabilir ya da sadece oturup dinlenebilirsiniz.

Kaplan International Dil Okulu farklı ülkelerde 40 dan fazla şubesi bulunan, uluslararası standartlarda eğitim sunan ve her ihtyaca uygun programlar hazırlayan bir eğitim kurumudur. Kaplan dil okulunun birçok üniversite ile yürüttğü ortak çalışmalar sayesinde akademik eğitim alanında farklı seçenekler sunabilmektedir.

Kaplan New York’ta İngilizce Dil Eğitimi

Kaplan New York, Times Square, bunun tam aksine, enerji doludur, neon tabelaları ve canlı televizyon ekranlarıyla, burası New York’un gece yaşamında hem tarihi hem de modern bir görüntü oluşturmaktadır. Kaplan’ın bu okulu, bilgisayar odası, öğrenci salonu ve ücretsiz internet bağlantısının da dahil olduğu harika olanaklar sunmaktadır. Derslerden sonra, Museum of Modern Art, Carnegie Hall ve Radio City Music Hall’a sadece birkaç dakika uzaklıktadır.


Kaplan New York Empire State 

Amerika ve New York’un sembollerinden biri olan Empire State binasındaki Kaplan şubesinde 82 farklı milletten öğrenciyle işlenen derslerde memnuniyet oranı %96. Gelecekteki kariyeriniz veya eğitiminiz için İngilizce öğrenirken, sınıfınızın camından New York şehrini seyredebilirsiniz.

Kaplan Empire State‘te

  • TOEFL hazırlık kursuna katılabilir
  • Standart ve yoğun İngilizce programlarına istediğin zaman ve süre boyunca katılabilir
  • Amerika’da üniversite eğitimi almayı düşünüyorsanız Kaplan’ın partner üniversitelerine daha kolay başvuru yapabilrisiniz.

Kaplan New York Soho

Bünyesine yeni kattığı okullarından olan Kaplan Soho’da öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış eğitim binasında hizmet veren okul popüler bir merkezde yer almaktadır.

Kaplan Soho‘da;

  • TOEFL, GMAT veya GRE sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilir
  • CV’nizi geliştirmek için İş İngilizcesi kurslarına katılabilir
  • Standart ve yoğun İngilizce programlarına istediğin zaman ve süre boyunca katılabilir
  • Amerika’da üniversite eğitimi almayı düşünüyorsanız Kaplan’ın partner üniversitelerine daha kolay başvuru yapabilrisiniz.

Kaplan New York dil okulu fiyatları


Amerika Dil Okulları detaylı bilgi