Keystone International Kanada Lisesi, Toronto Kanada’da Lise eğitimi sunan ve son derece yüksek bir eğitim kalitesi sahip bir özel lisedir. Küçük sınıflarda ve az öğrenci sayılı eğitimler sunan Keystone Lisesi, her bir öğrencisiyle ayrı ayrı ilgilenmekte ve öğrencinin karakteri ve akademik başarısına göre öğrencinin geleceğini planlamasında yardımcı olmaktadır. Bu yaklaşım ise öğrencilerin son derece benzersiz bir eğitim almasını sağlamaktadır.

Keystone Kanada Lisesi öğrencileri aldıkları eğitimle eleştirel düşünme bağımsız karar alma gibi geleceğe yönelik özellikler kazanmaktadır. Bu durum da öğrencilerin ayaklarının daha sağlam yere basmalarını sağlamaktadır. Özellikle aldıkları eğitim içeriğinde fen, tarih, ekonomi ve edebiyat gibi derslerin olması çocuklar için inanılmaz bir deneyim olmaktadır. Alışılagelmiş ve gelecekte sorun yaşayacakları bir eğitim almaktansa, kesin ve kaliteli eğitim seçenekleriyle öğrenciler yetişkin olduklarında çok daha özgüven sahibi bireyler olmaktadır.

Kanada dünyanın 8. kaliteli yaşam kalitesine sahip bir ülke olması ile bilinmektedir. Kanada’da eğitim ise; İngiltere, Amerika ve Avustralya gibi ülkeleri geride bırakan bir eğitim kalitesine sahiptir. Her sene yapılan PISA araştırmasına göre, Finlandiya, Singapur, Japonya ve Estonya’dan sonra Kanada eğitim anlamında ilk beşte yer almaktadır. Ayrıca lise sonrası Kanada’da üniversiteye geçişinde daha kolay olacağı düşünüldüğünde öğrencilerin gelecekleri garanti altına alınmaktadır.

Keystone International Kanada Konaklama

Keystone Lisesi, Kanada kanunlarına göre Aile Yanı Konaklamada kalmak durumundadır. Okulumuzda bu anlamda öğrencilerine son derece kaliteli Kanada’lı Ailelerin yanında kalma şansı sunmaktadır. Bu aileler yine okul tarafından seçilen ve sürekli denetlenen ailelerdir. Özellikle öğrencinin kalacağı evde konuşulan dilin İngilizce olmasına dikkat edilmektedir. Bu sebeple öğrenciler İngilizce ile ilgili hiçbir sorun yaşamadan, hatta konaklamalarında da İngilizce konuşarak yabancı dil konusunu küçük yaşlarda halletmektedir.

Keystone International Kanada Lisesi Ücretleri

  • Okul Başvuru Ücreti – 250 CAD
  • Yıllık Eğitim Ücreti (Uluslar arası Öğrenciler İçin!) – 18.800 CAD
  • Konaklama Rezervasyon Ücreti – 600 CAD
  • Senelik Konaklama Ücreti – 10.750 CAD
  • Depozito – 500 CAD
  • Vasilik Ücreti – 1000 CAD
  • Yıllık Eğitim Sağlık Sigortası – 500 CAD
  • Eğitim Materyalleri – 600/ 800 CAD
  • Tek Yönlü Havaalanı Transferi – 100 CAD

Kanada’da Lise detaylı bilgi