Kings Education new york dil okulu

Kings Education new york dil okulu merkezi, okulun ortak çalıştığı üniversitelerden Concordia College‘ın kampüsünde konumlanmıştır. 1881 yılında kurulan Concordia College, Concordia Üniversitesi Sisteminin bir parçası olan dört yıllık, karma eğitim veren bir sanat üniversitesidir. Kings Education NewYork Dil Okulu öğrencilerine yaşamak ve öğrenmek için harika bir lokasyon sunmaktadır.

New York’ta İngilizce Dli Eğitimi

Kings Education kampüsü, Westchester ilçesinde Bronxville kasabasında güvenli ve zengin bir köyde bulunmaktadır. Okul Manhattan‘ın merkezine trenle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Kings Education NewYork Dil Okulu kampüsünün tarihi yaklaşık 100 yıl öncesine dayanmaktadır. Kampüs, Ellis Adası mimarı Edward L. Tilton tarafından tasarlanan özgün yapılarda dahil olmak üzere bir dizi muhteşem bina içermektedir.

Kings Education New York Kurs Seçenekleri

Okul öğrencilerine; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Toefl Hazırlık Kursları sunmaktadır. Kings Education NewYork Dil Okulu, öğrencilerine vermiş oldukları eğitimlerde kaliteden asla taviz vermemekte ve bu sebeple de dünyanın en iyi okulları arasında yer almaktadır.

New York Konaklama

Okul öğrencilerine Yurt Konaklaması ve Aile Yanı Konaklama seçenekleri sunmaktadır. Kampüs için Yurt Konaklamaları bölüm başına 9- 19 yataklı bölümlere ayrılmış bulunmaktadır. Odalar 2 kişiliktir, bazı yoğun dönemlerde kişi sayısı 3’e çıkmaktadır. Konaklamalarda 2 duş ve her bölümde 2- 3 tuvalet bulunmaktadır. Her odada 2 yatak, 2 dolap ve 2 masa bulunmaktadır. Konaklamalar Yarım Pansiyondur.

Kings Education NewYork Dil Okulunun sunmuş olduğu Aile Yanı Konaklamalar Yarım Pansiyondur. Concordia College’ın yakınlarında bulunan aileler öğrencilere tek kişilik oda konaklama seçeneği sunmaktadır. Tüm aileler okul tarafından özenle seçilmekte ve öğrencilerle ilgili aileler tercih edilmektedir.


Kings Education Dil Okulu ücretleri için tıklayın


Amerika Dil Okulları detaylı bilgi