LADO International

LADO International dil okulu (LADO International Institute), son derece güzel bir uluslar arası öğrenci karışımına sahip ve Amerika’nın en ekonomik okulların birisidir. Giden öğrenciler ise genellikle mutlu ve İngilizceleri gelişmiş olarak dönmektedir. Yaklaşık 35 yıldan daha fazla bir süredir eğitim veren kurum; sezgisel üç adımlı yöntemi ile öğrencilerinin başarılı olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

LADO Dil Okulunun Amerika’da 4 farklı lokasyonda şubeleri bulunmaktadır;

Ohio –  Baldwin Wallace Üniversitesi

Berea, Ohio, Baldwin Wallace Üniversitesi kampüsünde, Rock and Roll Hall of Fame’in ev sahipliği yaptığı Cleveland şehir merkezine, Greater Cleveland Akvaryumuna, Metroparks Hayvanat Bahçesi’ne ve en eski operasyonel kapalı / açık alana erişim sağlayan güvenli bir banliyö üniversitesi imkanı sunmaktadır.

Çiftçi pazarı, Batı Yakası Piyasası. Cleveland Büyükşehir Alanı, öğrencilere staj, mezunlar, tiyatro gösterileri ve çok daha fazlasına erişim olanağı tanır. Bu LADO merkezi, BW’nin kampüsünün merkezinde, uluslararası-Amerikan öğrenci etkileşimi ve geleneksel liberal sanatlar kampüs yaşamının tadına varmak için idealdir.

Washington DC Merkezi

LADO’nun Washington, D.C. yerleşkesi, popüler başkent Penn Quarter’da, ülkenin başkentinin heyecan verici bir şehir merkezinde bulunuyor. LADO öğrencileri, Beyaz Saray, Madame Tussaud’un Balmumu Müzesi ve Washington Anıtı gibi yakınlardaki turistik ve tarihi mekanların çoğuyla eğlenirken canlı bir şehir ortamında İngilizce öğreniyorlar.

Virginia – Arlington Merkezi

Arlington Kampüsü, Washington DC’nin hemen karşısındaki Potomac Nehri’nin karşısında yer almaktadır. Arlington kentinde, ünlü Arlington Mezarlığı, Pentagon, Deniz Piyadeleri Savaş Anıtı (Iwo Jima) ve diğer yer işaretleri ev sahipliği yapmaktadır. Arlington konumu LADO öğrencilerine, yerel kafe ve restoranlar, birçok park ve yıl boyunca kültürel etkinlikler de dahil olmak üzere Birleşik Devletler’deki tecrübelerini yaşamak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunuyor.

Maryland – Merkezi Silver Spring

Silver Spring kampüsü, Washington, D.C’nin hemen kuzeyinde, Montgomery County, Maryland’de bulunuyor. Downtown Silver Spring bölgesi, büyük bir restoran, eğlence ve çeşitli alışveriş mekanları eklenerek büyük bir dönüşüm geçirdi. Daha sıcak aylar boyunca, ziyaretçiler açık hava konserleri ve veranda yemek yeme keyfini yaşarlar.

LADO İngilizce Kurs Seçenekleri Ve Eğitim Yöntemleri

LADO Dil Okulu, tüm öğrencilerin ihtiyaç ve programlarına uygun çeşitli dersler bulunmaktadır. İngilizce seviyesine ve ders saatlerinize bağlı olarak yoğun ve yarı yoğun seçenekler sunulmaktadır. Okulun özellikle programlarında uyguladığı sistem, öğrencinin eğitim süresine göre öğrenciye yoğun yada yarı yoğun İngilizce dil eğitimi seçenekleri sunmasıdır.

Amerika Dil Okulları Fiyatları için tıklayın