LCI Houston dil okulu

LCI Houston Dil Okulu

Teksas eyaletinin en büyük şehri olan Houston, aynı zamanda Amerika’nın da en büyük dördüncü şehridir. Ülkenin diğer şehirlerinden farklı olarak, zengin etnik ve kültürel bir yapıya ve çok çeşitli milliyetlere ev sahipliği yapan kozmopolit bir nüfusa sahiptir. Dünyanın en saygın ve en büyük tıp merkezi olan Texas Tıp Merkezi ile NASA’nın Johnson Uzay Merkezi’nin yer aldığı ve aynı zamanda uluslararası anlamda dünyanın önemli liman şehirlerinden biri olan Houston, her yıl binlerce öğrencinin eğitim almak için tercih ettikleri bir lokasyondur.

LCI Houston dil okulu, ağaç gölgeli sokaklara, uluslararası restoranlara, eski dükkan ve çeşitli kolejlere ev sahipliği yapan tarihi Montrose semtinde yer almaktadır. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmamakla birlikte; metro, hafif trenler ve otobüslerle şehir merkezine ve diğer bölgelere ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

Okul, öğretim sistemiyle birlikte profesyonel öğretmenlerin tüm samimiyetiyle bireysel olarak öğrencilerle ilgilendiği, kaliteli eğitim sistemi anlayışına bağlı bir dil okuludur. Okulun bünyesinde 8 grup sınıfı ve 5 özel sınıf, bilgisayar odası, buzdolabı ve mikrodalga fırının da yer aldığı mutfak, öğrenci dinlenme salonu, ağaç ve çiçeklerle kaplı hoş bir bahçe bulunmaktadır. LCI Houston, öğrencilere sunduğu çeşitli sosyal aktivite programlarıyla birlikte iyi bir eğitim alarak öğrenirken eğlenme imkanı da sağlamaktadır.

Okulda Sunulan Programlar

  • Genel ve Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • Sınavlara Hazırlık Programları (IELTS, TOEFL, GRE, GMAT vb.)
  • İş İngilizcesi
  • Özel Amaçlı Programlar (Essay Writing, Speaking, Pronunciation vb.)

Program Ücretleri

***Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

***Diğer konaklama seçenekleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.