Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta Dil Okulu Malta’nın Sliema bölgesinde bulunmaktadır ve okul Malta’nın merkezine yürüyüşle 20 dakikalık mesafededir. Özellikle akademik anlamda birçok öğrenciye eğitim veren okul, öğrencilerini memnun eden ve kaliteli eğitim veren bir kurumdur. Öğrencileri son derece keyifli vakit geçirmekte ve İngilizcelerini pratik yaparak geliştirmektedir. Okul öğrencilerine yaklaşık 13 yıldır eğitim hizmeti vermektedir. Lokasyonu ile de öğrencilerine ders dışında son derece kaliteli bir sosyal ortam sağlamaktadır.

Linguatime dil okulu öğretmenleri, özellikle öğrencilerine ilham veren yaklaşımlarıyla tüm katılımcılara yayarlı olmaktadır. Daha önce bu okulumuzda eğitim almış her öğrenci okuldan memnun kalmıştır. Ayrıca en önemli nokta, okulun tüm öğretmenlerinin Bakanlık tarafında yeterlilik testinden geçmiş olmalarıdır.

İngilizce Kurs Seçenekleri

Linguatime dil okulu öğrencilerine çok çeşitli eğitimler sunmaktadır. Okul öğrencilerine, Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Cambridge, IELTS ve TOEFL gibi Sınav Hazırlık Kursları seçeneklerini sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Linguatime dil okulu tüm öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitlilikte konaklama seçenekleri sunmaktadır. Okul öğrencilerine Aile Yanı Konaklama, Paylaşımlı Apart Daire ve Otel Konaklama seçeneklerini sunmaktadır. Linguatime Malta Dil Okulunun konaklamaları Sliema bölgesinde ve St. Julian’s şehrinde bulunmaktadır.

Neden Linguatime Malta Dil Okulu?

  • Okul, FELTOM Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmış ve akredite edilmiş bir okuldur.
  • Eğitim seçeneği çeşitliliği bulunmaktadır.
  • Okul Malta Uluslar arası Havaalanına çok yakındır.
  • Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak konaklama seçenekleri bulunmaktadır.
  • Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileri için sürekli ve yararlı sosyal aktiviteler hazırlamaktadır.
  • Deneyimli ve sıcak personeli ile tüm öğrencilerine samimi yaklaşmaktadır.
  • Okulda 7/24 sizlere yardımcı olacak danışmanları bulunmaktadır.
  • Eğitim sınıfları son derece ferah ve az öğrenci kapasitelidir.

Neden Sliema Bölgesinde Bir Okul tercih Etmeliyim?

Linguatime dil okulu, Sliema bölgesinin sahilinde St.Julian’s koyunun harika görüntüsüyle birleşen bir lokasyonda bulunmaktadır. Sliema bölgesi, Malta’daki ticaretin yapıldığı ve turizm amaçlı çok fazla insanın ilgili gösterdiği bir konumdur. Bu konumda alacağınız eğitimlerde derslerinize daha fazla motive olarak, daha sonrasında ise daha sosoyal bölgelerde İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Linguatime Malta Dil Okulu Ücretleri

Okulun kurs ücretleri seçtiğiniz programa ve süresine göre değişmektedir. Program süreniz uzadıkça haftalık kurs fiyatı düşmektedir. İngilizce kurs programları ve ücretlerini alttaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Linguatime Dil Okulu Ücretleri için tıklayın