Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles dil okulları, Los angeles New York’tan sonra Amerika’nın ikinci büyük kentidir. 1.202 km2’lik bir alanı kaplayan Los Angeles, dünyanın en büyük yüzölçümlü kentlerinden birisidir. San Gabriel Dağları ile Büyük Okyanus arasındaki geniş bir kıyı ovasına kurulmuştur. Yıl boyunca ılıman bir iklimi olan kentte sis eksik olmamaktadır. Kentin ilk kurulduğu alanı da kapsayan Los Angeles kent merkezi, günümüzde kentin doğu bölümünde kalmıştır.

Los Angeles’ta İngilizce Dil eğitimi

Burası bir iş ve alışveriş merkezi olmanın yanı sıra, Old Plazadaki ve Olvera Sokağı’ndaki Meksika dükkânları ve lokantalarıyla çok renkli bir yerdir. Kentin en yüksek gökdeleni olan United California Binası ve sanat gösterilerinin yer aldığı Müzik Merkezi de bu bölgededir. Japonların oturduğu Little Tokyo ve kentteki Çinlilerin yaşadığı Chinatown da kent merkezinin yakınındadır. Broadway Caddesi, Universal Studios, Hollywood gibi dünyaca bilinen yerlerin bulunduğu Los Angeles'ta çok fazla sosyal etkinlikten yararlanabilirsiniz.

Los Angeles Dil Okulları

Amerika'da İngilizce dil eğitimi almayı düşünen adayların ilk tercihleri arasında yer alan şehirde her isteğe ve bütçeye uygun dil okulları bulunmaktadır. Türkiye temsilciliğini yaptığımız dil okullarına başvuru ve vize işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.


CEL Los Angeles

CEL dil okullarınn Santa Monica’daki şubesinde hem ekonomik  fiyatlara kaliteli eğitim alabilir hem de merkezi lokasyondaki eğitim binasında ders sonrası aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Amerika'nın en büyük şehirlerinden olan Los Angeles'ta hem eğitim hemde sosyal olarak çok fazla seçenek bulunmakta.

Detaylı bilgi için tıklayın


Embassy Los Angeles

Long Beach Los Angeles County 'nin denize sıfır mükemmel şehrinde yer almaktadır. Okul sizlere California hayatının tüm avantajlarına erişme şansını vermektedir. Los Angeles'ın merkezine sadece 40 dakika ve Disney'in eğlence parklarının ev sahibi Orange County'e sadece 15 dakika uzaklıkta..

Detaylı bilgi için tıklayın


POLY Language Institute

Kurulduğu 1970 yılından bugüne dünyanın her yerinden on binlerce öğrenciye yardımcı olmuş ve onların amaçlarına ulaşmasında yol göstermiş bir kuruluştur. Okulun sahip olduğu referanslar neticesinde Amerika’daki en iyi dil eğitimi kurumlarından biri..

Detaylı bilgi için tıklayın


Mentor Language Institute

Teşvik edici bir kültürel ortamda, öğrencilere gerçek dünyanın iletişim becerilerini öğretmek için tasarlanmış birçok heyecan verici eğitim programları sunmaktadır.edefiniz ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmanız için okul her zaman sizin yanınızda ve size özel programlar sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın


Talk Aventura

Öğrencilerinin İngilizce’sini en hızlı ve en keyifli şekilde geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Okul, kampüs merkezlerinde öğrencilerine GenelYoğun ve Akademik İngilizceToefl Sınav Hazırlık ve Üniversiteye Yerleştirme gibi kapsamlı eğitim seçenekleri sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın