LSI Boston dil okulu, zincir bir okul olan LSI dil okullarının Boston’da bulunan okuludur. Tüm dünyaya ismi yayılmış olan okulumuz öğrencilerimize; İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, İsviçre, Avustralya gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. Ayrıca İspanya, İtalya ve Rusya’da da okulları bulunan LSI Boston dil okulumuz Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının bulunduğu bölgelerin kesişme noktasındadır.

İngillizce Kurs Seçenekleri

LSI Boston dil okulumuz öğrencilerimize çok farklı eğitim seçenekleri sunmaktadır. Öğrencilerimiz LSI Boston dil okulumuzda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları, Teacher Training Kursları, Özel Ders ve Üniversitelere Hazırlık Kursları verilmektedir.

Boston konaklama seçenekleri

LSI Boston dil okulumuzu tercih eden öğrencilerimiz 3 farklı konaklama seçeneğinden birisini tercih edebilmektedir. Öğrencilerimiz isterlerse bir aile yanında kalabilir ya da okulun yurdunu da tercih edebilirler. İsterlerse okulumuz öğrencilerimiz için otel konaklaması da sağlayabilmektedir.

LSI Boston dil okulu fiyatları

LSI dil okulunun Boston şubesinde dil okulu fiyatları seçtiğiniz programa göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca program süreniz uzadıkça haftalık kurs fiyatları azalmaktadır. Fiyat detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

LSI Boston dil okulu fiyatları için tıklayın.