lsi-malta-dil-okulu

LSI Malta Dil Okulu (Language Studies International), Malta’nın Sliema bölgesinde eğitim vermektedir. LSI Dil Okulu, dünyanın bir çok lokasyonunda eğitim veren, zincir ve konusunda uzman bir dil okuludur. Malta’nın İngilizce Dil Eğitimi Federasyonu olan FELTOM’un kurucu üyelerinden biri olan okul, her öğrencini memnun etmeyi ve eğitmeyi hedeflemektedir.

LSI Malta Dil Okulu

Okulumuz özellikle sıcak ve samimi yapısıyla her öğrencisine yardıcı olmata ve İngilizce eğitimleri için her yeniliği kullanmaktadır. LSI Malta Dil Okulunun zincir bir okul olmasının en büyük avantajı uzun yıllardır edindiği tecrübesidir. Malta gibi bir lokasyonda eğitim almak için en mantıklı seçeneklerden birisidir.

İngilizce Dil Kursları

Okulumuzda çok çeşitli eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Bu eğitim seçenekleri; Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık Kursları, Özel İngilizce Dersleri ve 18 yaş altı öğrenciler için Yaz Okulu şeklindedir. Her eğitim konusunda son derece kaliteli eğitim veren okulumuz, tüm dünyada ismi bilinen bir okuldur.

Konaklama Seçenekleri

Okulumuz öğrencilerinin konaklama anlamında da rahatını düşünmekte ve buna göre konaklama seçenekleri sunmaktadır. Okul öğrencilerine; Aile Yanı Konaklama, Öğrenci Evi Konaklamaları, Hostel ve Otel Konaklamaları seçeneklerini sunmaktadır. Malta’da özellikle Aile Yanı Konaklamalar çok tercih edilmektedir. Hem İngilizce pratik yapma hem de Malta kültürünü yakından tanıma şansına sahip öğrenciler çok daha verimli bir eğitim almaktadır.

Bununla birlikte Öğrenci Evi Konaklamaları daha çok özgürlüğüne düşkün öğrenciler içindir denilebilir. Bu konaklama seçeneğinde 6-10 öğrenci arasında paylaşılan bir evde, öğrenciler mutfak kullanımlı ve ortak banyo tuvalet şeklinde kalmaktadır. Ve bu konaklama seçeneği, bir dil okulu öğrencisi için son derece yeterlidir. Hostel yerine Öğrenci Evi seçeneği çok daha mantıklı bir konaklamadır. Son olara ise; Otel daha çok bütçe problemi olmayan öğrenciler içindir. Çünkü Malta’da Otel Konaklama ücretleri özellikle yaz döneminde çok yüksektir.

LSI Malta Dil Okulu Ücretleri için tıklayın..