Malta dil okulları , İngilizce dil eğitimini yurtdışında almak isteyenlere ekonomik dil okulları fiyatları ve konaklama için farklı seçenekleri sunar. Her ihtiyaca uygun geniş dil eğitimi programlarını sunan Malta aynı zamanda Akdeniz iklimiyle İngilizce dil eğitimi için kendisini tercih edenleri memnun etmektedir.

Malta Dil Okulları

Malta’daki dil okulları, İngilizce eğitimini farklı bir ülkede almak isteyenlere İngilizce eğitim alabilecekleri diğer ülkelere oranla çok daha ekonomik bütçeli seçenekler sunması tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Malta’da her seviye için kaliteli İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz Ace English, EC Malta, Clubclass ve Linguatime gibi kalitesini kanıtlamış dil okulları bulunmaktadır.


Malta’da İngilizce Dil Eğitimi

Malta adası anadili İngilizce olan bir ülkede İngilizce öğrenmek isteyenler için çok mantıklı bir seçenektir. Malta eski bir İngiliz sömürgesi olduğundan İngilizlerin kültürlerinin ve dillerinin etkisi altında kalmışlardır. İngilizce dil eğitimi için ülkeye gelen öğrencilerin yanı sıra özellikle yaz aylarında çok fazla turisti kendine çeken Malta İngilizce pratik yapmak ve sosyalleşmek için sayısız şans sunmaktadır.


Malta İndirimli Dil Okulları

Türkiye temsilziliğini yaptığımız Malta dil okulları belli dönemlerde kampanyalar düzenleyerek %30’a varan indirimler veya ücretsiz hediye haftalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için ofislerimizi arayarak veya ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Malta’da dil okulu kampanyaları için tıklayın..


Malta Dil Okulları Fiyatları

Malta’daki dil okullarının fiyatlarıyla İngiltere, Amerika, Kanada veya İrlanda’daki dil okullarının fiyatlarıyla karşılaştırdığınızda Malta’nın çok daha ekonomik bir seçenek olduğunu sizlerde anlayacaksınız. Kaliteli İngilizce dil eğitimini Malta’da daha ekonomik fiyatlarla alabileceğinizi daha önce Malta’da İngilizce dil eğitimi almış öğrencilerimize sorarak ta fikir alabilirsiniz.

Malta Dil Okulu fiyatları için tıklayın..


Malta’da Konaklama

Malta Dil Okulları, İngilizce dil eğitimi için ülkeye gelenlere oldukça ekonomik ve farklı tipte konaklama opsiyonları sunar. Malta’da apartman dairesinde konaklama, aile yanında konaklama, öğrenci yurtdunda konaklama ve isteyenler için otelde konaklama opsiyonları sunar. Turistik bir ada olan Malta’da konaklama ücretleri yaz aylarında yüksek sezon olduğundan daha pahalı olmaktadır. Ekonomik bir bütçe hazırlamak isteyenlere düşük sezon için plan yapmasını öneririz.


Malta Dil Okulları Uçak Bileti Fiyatları

Akdenizin ortasında ada ülkesi olan Malta’nın uçak yolculuğu ile Türkiye’ye uzaklığı 2 saattir. Malta’ya gidiş tarihinden 2 ay önceye kadar alacağınız biletler daha ekonomik olup 80-90 Eur civarındadır. Air malta ve Türk Hava Yolları ile Malta’ya ekonomik ve kaliteli uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.


Dil Okulları Listesi

Malta’da İngilizce dil eğitimi sektörünün ülke için önemli bir gelir kaynağı olması hem ülkedeki dil okullarının çeşitliliğini artırmış hem de okulların arasındaki rekabeti artırarak eğitimin kalitesindeki artışı da birlikte getirmiştir.

Malta’da ücretsiz temsilciliğini yaptığımız okullar;


Ace English Malta Dil Okulu


EC English Malta Dil Okulu


Clubclass Malta Dil Okulu


ESE Malta Dil Okulu


Am Malta Dil Okulu


Chamber College Malta Dil Okulu


Linguatime Malta Dil Okulu


Sprachcaffe Malta Dil Okulu


LSI Malta Dil Okulu


NSTS Malta Dil Okulu


Unilang Malta Dil Okulu


ETI Malta Dil Okulu


Easy Malta Dil Okulu


SkyLark Malta Dil Okulu


ELA Malta Dil Okulu


Danışmanlık Hizmetimiz ÜCRETSİZDİR!

Tüm Sorularınız İçin;

Ofis Numaralarımız 0212 243 243 9 – 0544 243 243 9

Bilgi İstek Formu İçin Tıklayınız!