ACE English Malta Yaz Okulu

  • Lokasyon: Malta
  • Yaş Aralığı: 12 – 17 Yaş
  • Program Tarihleri: 22 Haziran 2019 – 11 Ağustos 2019
  • Konaklama: Öğrenci Yurdu

ACE English Malta Yaz Okulu programı, uzman bir şekilde hazırlanmış İngilizce dil eğitimi, spor, kültürel ziyaretler ve farklı birçok eğlenceli aktiviteyi kapsayacak şekilde organize edilmiştir. ACE English Malta, her düzeyde ki öğrencinin hızlı ve etkili iletişimsel yeterlilik elde etmelerini mümkün kılmak için, öğrenci merkezli bir yaklaşımı vurgulayan eklektik bir metodoloji sunmaktadır. Özenle tasarlanan kurslarda öğrencinin konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirmesini sağlamak amaçlanmaktadır. Bunun yanında deneyimli öğretmenler, proje çalışmaları ve diğer takım temelli faaliyetler ile dersin temel amacına ulaşabilmek için, öğrencilerini teşvik etmektedir. Sınıfı canlandırmak adına, video, ses, animasyon ve diğer online malzemeler gibi dinamik ve ilgi çekici bir ders içeriği kullanılmaktadır. Bunlar; gramer, kelime bilgisi ve bir kişinin anlaması için gereksinim duyduğu her konuda ciddi şekilde ustalaşmayı geliştirmektedir.

Program Ücreti

Program Ücreti

  • 1 hafta 880 Eur
  • 2 hafta 1490 Eur
  • 3 hafta 2190 Eur
  • Extra hafta 700 Eur

Program Ücretine Neler Dahildir?

Program Ücretine Neler Dahildir? Gidiş – Dönüş Havaalanı Transferleri Öğrenci Yurdu 2-3 Kişilik Paylaşımlı Odalar Sabah, Öğle Ve Akşam Yemekleri Haftada 20 Ders İngilizce Eğitimi Aktivite ve Gezi Programları ACE English Denetmen Gözetimi Okul Başvuru Ücreti Hoşgeldin Paketi SIM Card Eğitim Materyalleri Eğitim Sonu Katılım Sertifikası

Sosyal Aktiviteler Ve Geziler

Etkinlik Programımız, öğrencinin aldığı İngilizce eğitiminin bir uzantısı olacak şekilde, gezi, kültür, spor ve eğlence karışımından tasarlanmıştır ve dil kurslarımızın fiyatlarına dâhildir. Eğitimlerine başka bir boyut katmak adına daha fazlasını isteyen öğrencilerimize ise isteğe bağlı olarak hazırlanabilen paketler mevcuttur. ACE English Malta imzasını taşıyan ve genç öğrenciler için hazırlanmış bu harika program, güvenli ve denetimli bir ortamda yeni bir dünyayı keşfetmek için mükemmel bir fırsat sağlamaktadır.


EC ENGLISH CLASSIC SUMMER PROGRAMME YAZ OKULU

Mükemmel sahilleri, kristal görünümünde denizi ve yaz-kış sıcak olan iklimiyle Malta, değişik ülkelerden gelen birçok öğrenci için bir cazibe merkezi. EC; 13-17 yaş grubu yaz okulu öğrencilerinin sabah uyandıktan sonra akşam yatana kadarki her dakikasını programlıyor, İngilizce eğitimi ile sosyal aktiviteleri bir arada vererek dil gelişimini eğlenceli bir yolla ilerletmeyi amaçlıyor. Dersler sabah veya öğleden sonra yapılabiliyor.

Dersler EC Malta ana binası ya da St. Martin’s College’de yapılıyor. Öğrenciler okula otobüsle 30 dakika mesafede bulunan 4 yıldızlı bir otelde konaklıyor. Okul ile konaklama arası ulaşım okul servisi ile sağlanıyor. 24 saat okul görevlileri bulunan otelde odalar üç veya dört kişilik ve bütün odalarda banyo, klima, telefon ve kablolu TV mevcut. Aynı milliyetten olan öğrenciler aynı odaya yerleştirilmiyor. Odalar temizlik görevlileri tarafından gün aşırı temizleniyor. Nevresimler ve havlular haftada bir değiştiriliyor.  Otelde yüzme havuzu ve çeşitli aktivite alanları bulunuyor. Öğrencilerin plaj havlularını yanlarında götürmeleri gerekiyor. Ücretsiz internet bağlantısı okulda ve otelin lobisinde sağlanıyor. Otele varışta 50 Euro depozito ödeniyor. Odaya zarar verilmediği takdirde, ayrılırken iade alınıyor. Gezilerin olduğu günlerde öğle yemekleri paket olarak veriliyor. Otelde çamaşırhane bulunuyor. Öğrenciler 12 Euro ödeyerek çamaşırlarını yıkayabiliyor.

Okul Adı:EC Classic Summer Programme Yaz Okulu
Bulunduğu Yer:Malta
Yaş Aralığı:13 – 17
Sınıf mevcudu:Maksimum 15 öğrenci
Başlama Tarihleri:22 Haziran, 29 Haziran, 30 Haziran, 6 Temmuz, 13 Temmuz,
20 Temmuz, 27 Temmuz, 3 Ağustos, 10 Ağustos, 17 Ağustos 2019
Okul Kapanış Tarihi:31 Ağustos 2019
Varış Günü:Cumartesi
Ayrılma Günü:Cumartesi
Konaklama:Otel
Minimum Süre:2 Hafta
Maksimum Süre:10 Hafta

Toplam ücretler:
2 Hafta 1530 Euro
3 Hafta 2295 Euro
4 Hafta 3060 Euro
5 Hafta 3825 Euro
6 Hafta 4590 Euro
7 Hafta 5355 Euro
8 Hafta 6120 Euro
9 Hafta 6885 Euro
10 Hafta 7650 Euro

Toplam ücrete dahil olanlar:
Haftada 15 saat ( 20 ders ) Genel İngilizce
Okul kayıt ücreti
Otelde, üç veya dört kişilik odada konaklama
Tüm yemekler
Ders kitapları
Gidiş-dönüş havaalanı transferleri
Haftada 5 yarım günlük aktivite
Haftada 4 akşam aktivite
Haftada bir tam günlük gezi
Kurs sonu katılım sertifikası

Toplam ücrete dahil olmayanlar: 
Vize ücreti, uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat sigortası
Opsiyonel aktiviteler: Dalış dersleri haftalık 435 Euro.
Sicilya’ya günü birlik gezi: 145 Euro


ESE ( EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH ) YAZ OKULU

Dersler, ESE’nin yıl boyunca açık olan St.Julian’s merkezinde veya Salini Resort’ta verilir. Konaklama için okula 15 dakikalık mesafede bulunan ve 4 yıldızlı muhteşem bir otel olan Salini Resort kullanılır. Salini Resort, Malta’nın kuzeyinde yer alan Salina Körfezi’ne bakan konumdadır. Malta’nın çok rağbet gören St. Paul Körfezi’ne çok yakındır. Odalar dört kişilik, özel banyolu ve klimalıdır. Her odada TV ve radyo bulunur. Bazı odalar deniz manzaralıdır. Hafta içi kahvaltı, sıcak öğle yemeği ve akşam yemeği; hafta sonları kahvaltı ve akşam yemeği otelde servis edilir. Hafta sonları öğle yemekleri paket olarak verilir. Salini Resort’ta öğrencilerin faydalanabileceği büyük bir yüzme havuzu, tenis kortu, futbol, voleybol ve basketbol sahaları ve öğrenci dinlenme alanları vardır. Okul ve Salini Resort arasındaki ulaşım ve aktiviteler sırasında ESE’nin servis araçları kullanılır.

Haftada 20 ders (15 saat) veya 30 ders (22,5 saat) İngilizce eğitimi alınabilir. Bir ders 45 dakikadır. Her seviyeye göre eğitim verilmektedir. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Dersler okuma, yazma, dinleme ve özellikle günlük hayatta akıcı konuşma çalışmalarını içerir. Dersler sabah veya öğleden sonra yapılabilir. Öğrenciler için derslerden önce veya sonra katılmak üzere, günde iki tane aktivite düzenlenir: Bowling, su parkı, Go-kart, futbol, voleybol, basketbol, squash, golf, dağ bisikleti, sörf, jet-ski, film izleme, masa tenisi, yüzme, plaj partileri, Harbour Cruise… Ayrıca Cumartesi günleri geziler organize edilir: Comino’da gün batımı tekne gezisi, Mdina, Valletta. Pazar günleri serbest zaman olarak bırakılır. Opsiyonel geziler ve aktiviteler düzenlenir. Dileyen öğrenciler, bu faaliyetlere ekstra ücret ödeyerek katılabilir.

Okul Adı:ESE Malta
Bulunduğu Yer:St.Julian’s
Yaş Aralığı:14 – 17
Sınıf mevcudu:Maksimum 15 öğrenci
 

Başlama Tarihleri

 

:1/2 Haziran, 8/9 Haziran, 15/16 Haziran, 22/23 Haziran, 29/30 Haziran,
6/7 Temmuz, 13/14 Temmuz, 20/21 Temmuz, 27/28 Temmuz, 3/4 Ağustos,
10/11 Ağustos, 17/18 Ağustos, 24/25 Ağustos 2019
Okul Kapanış Tarihi:7/8 Eylül 2019
Varış Günü:Cumartesi veya Pazar
Ayrılma Günü:Cumartesi veya Pazar
Konaklama:Otel
Minimum Süre:2 Hafta
Maksimum Süre:14 Hafta

Toplam ücretler: 
2 Hafta   1630 Euro
3 Hafta   2420 Euro
4 Hafta   3210 Euro
5 Hafta   4000 Euro
6 Hafta   4790 Euro
7 Hafta   5580 Euro
8 Hafta   6370 Euro

Toplam ücrete dâhil olanlar:
Haftada 15 saat (20 ders) Genel İngilizce
Okul kayıt ücreti
Otelde, dört kişilik odada konaklama
Tüm yemekler
Ders kitapları
Gidiş-dönüş havaalanı transferleri
Her gün iki sosyal-sportif aktivite veya gezi
Kurs sonu katılım sertifikası
Toplam ücrete dâhil olmayanlar: 
Vize ücreti, uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, sağlık sigortası
Notlar:
Haftalık 95 Euro ekstra ödeme yaparak, haftada 10 ek ders alınabilir.
Opsiyonel aktiviteler:
Padi İleri Seviye Tüplü Dalış (5 dalış, ulaşım hariç),: 330 Euro
Padi Açık Deniz Tüplü Dalış (9 dalış, ulaşım hariç): 475 Euro
Yelken (1.Seviye, 1 hafta): 475 Euro
Yelken (2.Seviye, 1 hafta): 475 Euro
Tenis: 1 saati 45 Euro


ESE ( EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH ) YOUNG ADULTS YAZ OKULU

Dersler, ESE’nin yıl boyunca açık olan St.Julian’s merkezinde veya konaklama için de kullanılan Salini Resort’ta verilir. Konaklama ise Salini Resort, Whitehouse, ESE Residence veya 3 yıldızlı bir otelde sağlanır. Konaklama yerleştirmesini okul yapar ve öğrencinin Malta’ya seyahatine 1 hafta kala konaklama teyidi gelir. Okulla konaklama arasındaki gidiş gelişler ve aktivitelerle geziler sırasında ESE’nin servis araçları kullanılır.

Salini Resort: 4 yıldızlı bir otel olan Salini Resort, ESE Malta dil okuluna 15 dakika uzaklıktadır. Salini Resort, Malta’nın kuzeyinde yer alan Salina Körfezi’ne bakan konumdadır. Malta’nın çok rağbet gören St. Paul Körfezi’ne çok yakındır. Odalar 4 kişilik, özel banyolu ve klimalıdır.. Ortak alanlarda ücretsiz WiFi mevcuttur. Odalarda ise WiFi ekstra ücrete tabidir.

Whitehouse: ESE okuluna birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Odalar iki kişilik, özel banyolu ve klimalıdır. Tüm odalarda WiFi mevcuttur.

ESE Residence: ESE okulunun içinde yer alır. Odalar iki kişilik, özel banyolu ve klimalıdır. Tüm odalarda WiFi mevcuttur.

3 yıldızlı otel: Otelin ismi ve detayları Malta seyahatinize bir hafta kala okul tarafından bildirilir.

17-20 yaş grubuna özel hazırlanan bu program, esnek kurallara sahip bir yaz okulu seçeneği arayan öğrenciler için idealdir. Dersler ve ESE tarafından düzenlenen etkinlikler sırasında, okul görevlileri öğrencilerle beraberdir. Diğer zamanlarda öğrenciler serbesttir. Haftada 20 ders (15 saat) Genel İngilizce eğitimi verilir. Bir ders 45 dakika sürer. Her seviyeye göre eğitim verilmektedir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir.

Öğrenciler için çeşitli aktiviteler ve geziler düzenlenir: Go-kart, futbol, plaj voleybolu, basketbol, , squash, golf, dağ bisikleti, at binme, sörf, jet-ski, film izleme, masa tenisi, yüzme, plaj partileri. Ayrıca geziler organize edilir: Sliema, Mdina, Valletta, Comino. Pazar günleri serbest zaman olarak bırakılır. Dileyen öğrenciler, paintball, tüplü dalış, yelken, tenis, dalış kursu, Jeep Safari veya Gozo adasına gezile gibi aktivitelere ek ücret ödeyerek katılabilirler.

Okul Adı:ESE Malta
Bulunduğu Yer:St.Julian’s
Yaş Aralığı:17-20
Sınıf mevcudu:Maksimum 12 öğrenci
 

Başlama Tarihleri

 

:22/23 Haziran, 29/30 Haziran, 6/7 Temmuz, 13/14 Temmuz, 20/21 Temmuz,
27/28 Temmuz, 3/4 Ağustos, 10/11 Ağustos, 17/18 Ağustos, 24/25 Ağustos 2019
Okul Kapanış Tarihi:7/8 Eylül 2019
Varış Günü:Cumartesi veya Pazar
Ayrılma Günü:Cumartesi veya Pazar
Konaklama:Otel
Minimum Süre:2 Hafta
Maksimum Süre:11 Hafta

Toplam ücretler: 
2 hafta 1550 Euro
3 hafta 2300 Euro
4 hafta 3050 Euro
5 hafta 3800 Euro
6 hafta 4550 Euro
7 hafta 5300 Euro
8 hafta 6050 Euro
9 hafta 6800 Euro
10 hafta 7550 Euro
11 hafta 8300 Euro

Toplam ücrete dahil olanlar:
Haftada 20 ders İngilizce
Okul kayıt ücreti
Otelde konaklama
Günde 2 öğün yemek
Ders kitapları
Gidiş-dönüş havaalanı transferleri
Pazartesi-Cumartesi arası aktiviteler ve geziler
Kurs sonu katılım sertifikası
Toplam ücrete dahil olmayanlar: 
Vize ücreti, uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat sigortası.


LAL LANGUAGE CENTRES YAZ OKULU

Gzira’da yer alan LAL yaz okulunda; ferah ve aydınlık, modern donanımlı derslikler, WiFi, öğrenci dinlenme alanları, teras ve bahçe bulunur. Konaklama için yurt ve aile yanı seçenekleri vardır. Yurt (Centre Residence) okula 5 dakika yürüme mesafesindedir. Öğrenciler yaş ve cinsiyetlerine göre ayrılarak 3-4 kişilik odalarda kalırlar. Her odada banyo, klima, TV, telefon ve ekstra ücretle kullanılan kasa vardır. Yurt binasında oyun odası, internet kafe ve küçük bir ücret karşılığı kullanılan WiFi mevcuttur. Aile yanını tercih eden öğrenciler, maksimum dört kişilik odalarda, evin banyosunu ortak kullanarak kalırlar. Ailelerin çoğu, okula en fazla 30 dakika yürüme mesafesinde bulunurlar. Her iki konaklama tipinde de üç öğün yemek servis edilir; öğle yemeği paket yiyecek olarak verilir.

Haftada 20 ders (15 saat) İngilizce eğitimi verilir. Her seviyeye göre eğitim verilmektedir. Sınıflar en fazla 15 kişiliktir. Derslerde, LAL Dil Okulları’nın hazırladığı özel ders kitapları kullanılır.

Öğrenciler için ders dışı zamanlarda katılmak üzere çeşitli sportif ve sosyal aktiviteler düzenlenir. Ulaşım okul servisi ile sağlanır. Aktivitelere örnek: Badger Karting araba yarışları, yüzme, barbekü, karaoke gecesi, bowling, zumba gecesi, su oyunları… İsteğe bağlı olarak dalış kurslarına da katılmak mümkündür. Ayrıca geziler organize edilir: Valetta; St.John Şövalyelerinin ilk yerleşim yeri olan 3 Şehirler (Cospicua, Senglea, Vittoriosa); tarihi Limestone Heritage ve muhteşem San Anton Bahçeleri…

Okul Adı:LAL – Vacation English Plus Programı
Bulunduğu Yer:Sliema
Yaş Aralığı:13 – 17
Sınıf mevcudu:Maksimum 15 öğrenci
Başlama Tarihleri

 

:8/9 Haziran, 15/16 Haziran, 22/23 Haziran, 29/30 Haziran, 6/7 Temmuz,
13/14 Temmuz, 20/21 Temmuz, 27/28 Temmuz, 3/4 Ağustos, 10/11 Ağustos,
17/18 Ağustos, 24/25 Temmuz 2019
Okul Kapanış Tarihi:7/8 Eylül 2019
Varış Günü:Cumartesi veya Pazar
Ayrılma Günü:Cumartesi veya Pazar
Konaklama:Aile Yanı / Yurt
Minimum Süre:2 Hafta
Maksimum Süre:4 Hafta

Toplam Ücretler: 
Yurt Konaklama (Centre Residence) Tercih edilirse: 
2 hafta 1650 Euro
3 hafta 2442 Euro
4 hafta 3234 Euro
Aile Yanı Konaklama Tercih edilirse:
2 hafta 1205 Euro
3 hafta 1775 Euro
4 hafta 2345 Euro

Toplam ücrete dahil olanlar:
Haftada 20 ders (15 saat) Genel İngilizce
Kayıt ücreti
Aile yanında veya yurtta konaklama
Tüm yemekler
Ders kitapları
Geziler ve aktiviteler (Haftada 1 tam gün ve 5 yarım gün)
Gidiş-dönüş havaalanı transferleri
Kurs sonu katılım sertifikası

Toplam ücrete dahil olmayanlar: 
Vize ücreti, uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat sigortası

Notlar:
Açık Deniz Dalış Aktivitesi: 455 Euro (Haftada 4-5 gün)
İleri Seviye Dalış Aktivitesi: 360 Euro (Haftada 3 gün)
Yurda varışta 50 Euro depozito ödenir.
Aile yanında internet kullanımı için haftalık 20 Euro ek ücret ödenir.