malta-ingilizce-kurslar

Malta'da İngilizce Kurs Seçenekleri, Malta'nın en önemli özelliklerinden birisi de dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış okullarıdır. 180 yıl boyunca İngiliz Sömürgesi olarak kalan Malta'nın ikinci ana dilinin İngilizce olması ve ülkenin Avrupa'nın önemli merkezlerine yakınlığı, bu ülkede İngilizce okullarının gelişmesini sağlamıştır. Kış aylarında oldukça ekonomik, yaz aylarında ise son derece eğlenceli eğitim programları nedeniyle Malta dil okulları her geçen yıl daha fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. İtalya’nın güneyindeki bu şirin ada, bir yandan İngilizce dil eğitimi alırken öte yandan da tatil yapmak isteyen öğrenciler için cazip imkanlar sunmaktadır.

Malta'da Genel İngilizce

Genel İngilizce eğitim programı İngilizce dilinin tüm alanlarında sağlam bir yapı oluşturmanızı sağlayan temel bir program olarak nitelendirmektedir. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleri ile dile hakim olmanızı sağlayacak kelime bilgisi ve gramer bilgisini öğreten eğitim programdır. Genel İngilizce eğitim programı mevcut bilgilerinizi geliştirmenizi ve İngilizceyi maksimum derecede kullanmanızı sağlamakla birlikte İngilizce pratiğinizi geliştirmenize imkân sunmaktadır. Haftada genellikle 45 – 50 dakikalık 20 ders olarak kabul görmüş bir eğitim programıdır.

Genel İngilizce Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Malta'da Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce eğitimi, eğitim yapısı itibarı ile genel İngilizce eğitim programı ile aynıdır. Eğitimin haftada toplam 30 ders olması nedeniyle her gün 2 ekstra ders görülmektedir. Daha az zamanda daha hızlı İngilizce öğrenmek ihtiyacında olanların tercih ettiği bir eğitim programıdır. Sabah 4 ders ve öğleden sonraki 2 dersin ardından sosyal ve kültürel aktiviteler için zaman kalır ve öğrenciler dil eğitimini yoğun şekilde alırken aynı zamanda bulunduğu ülkede hoşça vakit geçirebilmektedir.

Malta'da 8-17 Yaş Yaz Okulu

Malta'da 8-17 Yaş aralığındaki çocuk ve gençler için düzenlenmiş özel programlar bulunmaktadır. Genel olarak 8-12, 13-15, 16-17 yaş gruplarına ayrılmış öğrenciler için danışmanlarımız tarafından 24 saat gözetim olan ve kurs, konaklama, yeme-içme, aktiviteler, geziler, havaalanı karşılama gibi öğrencilerin tümn ihtiyaçlarını karşılayacak İngilizce paket programlar hazırlanmaktadır.

Malta'da Mini Grup İngilizce 

Mini grup İngilizce eğitim programı İngilizceyi öğrenmek için kısıtlı zamanı olan ve motivasyonu son derece iyi kişiler için ideal bir eğitim programı olmaktadır. Bu eğitim program konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirirken daha önce bildiklerinizi ilerletmenizi sağlayacak bir eğitim dizaynına sahiptir. Genellikle sınıfların 6 kişiyi geçmediği bir eğitim programı olması da kısıtlı zamanda daha fazla bireysel ilgi görmenizi sağlayarak İngilizceyi daha çabuk şekilde kavramanızda etkinlik göstermektedir.

Malta'da İş İngilizcesi

İş İngilizcesi eğitim programı, çeşitli iş sektörlerinde etkin şekilde İngilizce iletişim kurabilmek için, dili iş yaşamında kullanmak isteyen öğrenciler ve işadamları için düzenlenen bir eğitim programıdır. Yazma alıştırmaları, sunumlar, diyaloglar, gerçekçi iş ortamlarında çalışmalar, teknik kelime öğrenme, e-posta, kısa not ve mektup yazma, müzakere, mülakat, telefon görüşmeleri yoluyla İngilizceyi iş hayatında kullanmayı öğrenebileceğiniz İngilizce eğitim kursudur.

Malta'da TOEFL, IELTS Sınav Hazırlık Kursları

İş hayatınızda, üniversiteye girişlerde veya akademisyenlik kariyerinizde her zaman gerekecek olan İngilizce dili yeterliliğinizi belgelemek için dünyada tanınan Toefl veya Ielts sınavlarına hazırlanabileceğiniz tamamen sınavlardaki soru çözme tekniklerine yönelik hazırlanmış yoğun programlara katılarak size gereken puanları alabilir, başarınızı arttırabilirsiniz.

Malta'da 30+ Yaş Üstü İngilizce Kurslar

Malta'da yetişkinler için genel İngilizce dil kurslarına katılabilir ve günlük hayatta kullanabileceğiniz dil yeterliliğine sahip olabilirsiniz. Yetişkinler için İngilizce dil kursları 18 yaş üzerindeki her bireyin katılabileceği programlardır. Eğitim alacağınız sınıflarda 18 yaşında veya 20 yaşında genç arkadaşlarda olabilir. Eğer 30 yaş üzerindeyseniz ve sizinle yaşıt yetişkinlerle birlikte bir sınıfta eğitim almak istiyorsanız 30+ yaş üstü kurslar sizler için çok daha uygun olacaktır.