Malta-Dil-Okulları

Malta Genel İngilizce Kursu, haftalık 20 ders içeren bir programdan oluşur. Her gün 4 saat olmak üzere haftanın 5 günü (haftaiçi) eğitim aldığınız programlarda İngilizce 4 temel beceri; konuşma (speaking), okuma (reading), yazma (writing), ve dinleme (listening) üzerine hazırlanan programlar herkezin katılıp anlayabileceği bir içerik ile hazırlanmaktadır.

Genel İngilizce için gerekli Seviye; standart programa katılmak için İngilizce bilgisi aranmaktadır. Tamamen başlangıç olan kişilerde programa başvuru yapabilmektedirler.  Farklı seviyelerde öğrenciler için farklı sınıflar düzenlenmektedir.  Eğitim başlangıcınız ilk günü okulda yapılan seviye belirleme sınavına girdikten sonra çıkan sonuca göre uygun olduğunuz bir seviyedeki sınıftan eğitiminize başlarsınız.

Genel İngilizce kimler için uygun; İngilizce eğitimine yeni başlamış, temel ingilizce bilgisine sahip olan ve seviyesini yükseltmek isteyen, gündelik hayatta veya yurtdışı gezilerinde kullanmaya yetecek kadar İngilizce bilgisine sahip olmak için uygun bir programdır.