malvern-house-dublin-dil-okulu

Malvern House Dublin Dil Okulu ve Londra’da şubeleri bulunan 100 farklı ülkeden her sene 6000’in üzerinde öğrenciye dil eğitimi konusunda hizmet sağlayan zincir bir okuldur. Okulun İrlanda Dublin’de bulunan şubesi, şehrin tam merkezinde Dame Street üzerinde yer almaktadır ve 2012 yılından beri eğitim faaliyetlerine devam eden ve ACELS (İrlanda Eğitim Departmanı) ile ELTOS (Ulusal İngilizce Öğretmenliği Kuruluşları) tarafından akredite edilmiş kaliteli eğitim anlayışına sahip en iyi dil okullarından biridir. Öğrenciler, pek çok farklı ülkeden insanın bir araya geldiği bu çok kültürlü ve dinamik atmosferde bir yandan eğitimlerini alırken diğer yandan farklı kültürden kişilerle fikir alışverişinde bulunmaktadırlar. Okulun modern ve gelişmiş binası, İrlanda’nın en iyi restoranlarının, müzelerin ve eğlence merkezlerinin hemen yanında yer almaktadır. Lokasyon olarak merkezde olması sebebiyle, öğrenciler istek ve ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşabilmektedir. Ayrıca Trinity College ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Grafton Street’a yürüme mesafesindedir.

Modern ekipmanlarla donatılmış olan Malvern House, öğrencilerine rahat ve ferah bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Hizmet verdiği sınıflarda teknolojik donanım, wi-fi internet bağlantısı mevcuttur. Okul içerisinde tonlarca kitabın, DVD’lerin ve tabletlerin bulunduğu, öğrencilerin verimli şekilde vakitlerini geçirebilecekleri bir de kütüphanesi bulunmaktadır. Ayrıca internet kafe ve öğrencilerin bireysel çalışabilmeleri için öğrenci çalışma odaları da mevcuttur. Öğrencilerin ders dışı birbiriyle olan iletişimlerini artırmasını sağlamak amacıyla donanımlı öğrenci salonları da vardır.

Malvern House Dublin Dil Okulu Fiyatları

  • Genel ve Yoğun İngilizce (Sabah ve öğleden sonra dersleri)
  • IELTS Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu
  • İş İngilizcesi Kursu
  • Mesleki İngilizce Kursları(Study and Travel, Internship Programları); Bilişim Teknolojisi, Yöneticilik, Hukuk, Bankacılık, Pazarlama vb. pek çok alanlar mevcuttur.
  • Kombinasyon Kursları; İngilizce+Müzik, İngilizce+Spor, İngilizce+Dans
  • Ebeveyn&Çocuk İngilizce Kursu

Ayrıca okul, Junior Öğrenci Yaz Kampı Programları kapsamında, 14-17 yaş aralığını kapasayan gençlerin İngilizce eğitimlerini keyifli aktiviteler eşliğinde güvenli ve sıcak bir ortamda almalarını ve geliştirmelerini sağlar. Aynı zamanda grup öğrencilere de eğitim programları sunulmaktadır.

Malvern House Dublin Dil Okulu Ücretleri için tıklayınız..


İrlanda Dil Okulları detaylı bilgi