Dünyanın en yaşanılabilir şehri, dünyanın en sportif şehri gibi en lerin şehri olan Melbourne İngilizce’yi İngilizce konuşulan bir ülkede öğrenmek istiyenler için en iyi seçeneklerden biri. Her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Melbourne farklı ve kaliteli okul seçenekleri sunuyor. Avustralya’nın en kalabalık 2. şehri öğrenciler tarafından da öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Dil Eğitimi için Neden Melbourne?

En sportif şehir

Düzenli olarak doğa sporları, deniz sporları ve daha birçok spor dalında düzenlenen yarışmalar şehirdeki spor heyecanını sürekli ayakta tutuyor. Sporu sevenlerin hiç boş kalmadığı şehir herkese göre bir seçenek sunar.

En yaşanılabilir şehir

Melbourne her yıl yapılan oylamalarda dünyanın en yaşanılabilir ilk 5 şehri arasında yer almaktadır. Yaşam kalitesi ve yaşayanların mutluluğu göz önüne alınarak yapılan oylamalar şehrin ne kadar sevildiğini göstermektedir.

Hareketli sosyal yaşam

Dil eğitimi aldığınız şehrin sosyal yaşamı arkadaşlarınızla ders sonrası aktiviteleriniz çok önemlidir. Hiç durmayan bir sosyal hayata sahip Melbourne sıkılmak nedir bilmeyeceğiniz şehirlerden bir tanesi.

Melbourne’deki Dil Okulları

ILSC Melbourne

Kaplan International

Ability English

EC English Melbourne

Cambridge International College